+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Co do motywacji i biegów z drugą osobą to osobiście odradzam. Sam mam z tym problem i dużo bardziej wolę biegać sam przy dobrej nastrajającej muzyce

Mieszka w
    katoewice
    przez pierwszy tydzień marszobieg np 3 minuty biegu , 1 minuta marszu, potem cały tydzień 2 km, potem kolejny 4 km, potem kolejny 6km. ja tak zaczynałam i juz przebiegłam półmaraton

Mieszka w
    Tarnobrzeg
    a co myślicie o tym, żeby zacząć od biegów na bieżni stacjonarnej., np ppoczątkowo tempo 6km/h - 10 minut, a kolejne 10 tempo 9km/h? Czy to dobre rozwiązanie??

Mieszka w
    Warszawa
    jak ktoś nie wie czy warto zaczynać to warto, jak ktoś jest nie zdecydowany to najlepiej nie wkładać dużych funduszy w ciuchy czy ja sporo rzeczy do biegania jak np.: pokrowce do telefonu na ręce buty to z aliexpress polska zamawiałam grosze kosztuje także bez sporej inwestycji się obyło
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-08-17 o 14:41 Powód: spam

kobalt
    Guest

Przygody podczas biegania

Dostałem zalecenie od rehabilitanta, że najlepiej by było gdybym zaczął biegać. No to raz, drugi raz przelazłem trasę żeby się zorientować w terenie i wygląda to całkiem w porządku. Sęk w tym, że od groma po drodze ludzi o dość nieciekawej aparycji. Spotkanie oko w oko z pięściarzem typu dres nieszczególnie mi leży w planach, a że mieścina moja dość skromna w infrastrukturę dla sportowców to o innych trasach nie mam co marzyć. Jak rozwiązujecie problem z bezpieczeństwem podczas uprawiania sportów?

ja zawsze mam jakieś przygody
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; Dzisiaj o 09:18 Powód: spam

MójalboTwój
    Guest
    sprawa dość prosta, nie biegaj po zmroku ani na opuszczonych terenach zwłaszcza. nie musisz przecież biegać po "infrastrukturze", zwykły chodnik tez się nada. jak ktoś zaczyna od strony kupna markowych ciuchów i biegania po ścieżynce to nie ma co się dziwić że nie ma efektów jak ty biegasz dla lansu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości