+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 129
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A lepiej soki robić w sokowirówce, czy wyciskarce?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Teraz odchodzi się od sokowirówek. Przede wszystkim pienią sok i tną, nie wszystko też w niej zrobisz. W wyciskarkach już tych lepszych masz opcje i musów, koktajli a nawet lodów. Nie wspominając o wyciskaniu chociażby trawy cytrynowej, sałaty, rukoli, jarmużu i wielu innych kiedyś problematycznych warzyw czy owoców

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Piję zwykłą wodę z jonizatora lub zalewam wodą szungit i na drugi dzień ją piję.
    Czasami na czczo rano wypijam szklankę takiej wody z dodatkiem jednej kropli wody utlenionej.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Z wyciskarek są zdrowsze soki.

hejke - nie wiedziałem że już teraz takie są opcje wyciskarek, prawie jak thermomix

Nie zarejestrowany
    Guest

Wink Wybrałam wyciskarkę

Mamy i sokowirówkę i wyciskarkę. Ta pierwsza szybka. robi soki ekspresowo bo ma duży otwór wsadowy. Za to wyciskarka - tu powoli bo trzeba pokroić na małe kawałeczki z uwagi na otwór wsadowy wielkości jajka. Soki smaczniejsze są z sokowirówki, bo mają więszą klarowność, z wyciskarki jest więcej miąszu w soku. Jest za to jeden duży plus wyciskarki - można robić soki z wyciśniętych np. liści sałaty, pietruszki, nawet koperku. W TV był program z Ibisz, która mówiła, że jakaś firma robiła badania i wyszło, że z wyciskarki sok ma tylko trochw więcej błonnika.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Co to za bzdury, właśnie sokowirówka robi soki z farfoclami i okropne spienione, w wyciskarce z dyskontu może jest dużo miąższu bo są gorszej jakości i nie robią tego co powinny. Ja w swoim Huromie mam dwa sita, właściwie trzy. Jedno do soków klarownych, drugie do soków gęstych z miąższem, trzecie do sorbetów i lodów. A pani Ibisz to bym nie słuchała bo nie jest żadną naukową wyrocznią, poleci to za co jej zapłacą a jej program jest żenujący.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Cytat Napisał Rafcio332 Zobacz post
    Z wyciskarek są zdrowsze soki.

hejke - nie wiedziałem że już teraz takie są opcje wyciskarek, prawie jak thermomix
    Te z wyższej półki robią wrażenie, najlepsze jest jeszcze to że sprzęt jest na lata, 10 lat gwarancji.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    A jak w praktyce wygląda robienie lodów w takiej wyciskarce? Jestem ciekawy. Czy to jakoś mrozi, czy mrożone się wrzuca czy jak? Kompletnie nie mogę sobie tego wyobrazić

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Na youtube jest dużo fajnych filmików o tym. Na tym kanale popatrz sobie, pokazują jak działa ogólnie wyciskarka Huroma taką jak mam ale też fajne przepisy można podejrzeć Podałam Ci dokładnie link do lodów, pisanie to jedno a najlepiej zobaczyć https://www.youtube.com/watch?v=lv1E90WH8Dw
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-03-17 o 08:40

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Dzięki, nie omieszkam skorzystać Powiem szczerze, że ta opcja robienia lodów wyjątkowo mnie urzekła. Powiedz mi tylko, ja to jest dokładnie model? Żebym wiedział czego szukać? Czy one wszystkie mają taką możliwość?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości