+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 160
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Trzeba pić dużo wody, po prostu. Zdrowe są tez soczki marchwiowe, przygotowane ze świeżych produktów za pomoca sokowirówki. Mogą się w nich znależć też owoce, np. jabłka. Pyszna dawka zdrowia. Polecam!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimka
    Mieszka w
    Karpacz
    sok ze swiezo wycisnietej cytryny, po szklance dziennie a dla wytrwalych mozna na wet po 5 szklanek dziennie ale nie wiecej. ma tez działanie takie ze oprocz oczyszczenia organizmu z toksyn,wysuszy wypryski, odzwiezy oddech, wybieli zeby ,rozjasni cere, i znika uczycie glodu, wie dietka

Ja piję Staropolankę. W końcu od tylu lat ludzie jeżdżą do uzdrowisk, żeby się leczyć tą wodą

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja jestem zafascynowana działaniem mleczka pszczelego na zdrowie. są takie preparaty royal jelly (w różnych postaciach) i ja je stosuję. mleczko pszczele to wyjątkowy preparat. jest dość drogi, ale w połączeniu z chęcią dbania o siebie daje świetne rezultaty

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja polecam sok MONA VIE active - sok z glukozaminą. Bardzo dobry na stawy.
    szczególnie polecam sportowcom.

Nie zarejestrowany
    Guest
    JA również piję dużo wody i zieloną herbatę kawę też czasami ale tylko czarną rozpuszczalna odpada.

Jakoś nie mogę się zebrać w sobie, żeby pić świeżo wyciśniętą cytrynę, a wiem, że przynosi to rewelacyjne efekty. Nawet w szpitalu, chorych na żółtaczkę pokarmową, poją taką cytrynką, żeby ich skutecznie i nieinwazyjnie (tzn. przez leki) oczyścić z toksyn. Mam nadzieję, że się zmobilizuję.

zielona albo biała herbata, obowiązkowo, zamiast czarnej, ale za to w dużych ilościach; od czasu do czasu śledzę jakieś nowości, teraz widziałam, że ma się pojawić (albo już się pojawiła) nowa herbata od Irvinga - SPA detox, więc pewnie nabędę i będę pić. I czekać na efekty

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niegazowana woda mineralna i zielona herbata!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    1,5 litra dziennie wody mineralnej i herbaty zielone i czerwone. Czarna herbata źle działa na wątrobę (zawiera garbniki), kawy też należy się wystrzegać. Yerba mate jest bardzo zdrowym napojem i wszystkie zioła w umiarkowanych ilościach. NA pewno nie należy pić gazowanych i kolorowych napojów.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości