+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 126
    Iwonka JK
    Guest
    A zastanawiałaś się nad IQacai? Bo ja stosowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Odpowiednia dieta i ruch najlepsze spalacze tłuszczu!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne tabletki

Skuteczność Slimunox według mnie bardzo wysoka.Biorę go dwa miesięcy i jestem lżejsza o 8 kg.Więc moja opinia o tym suplemencie jest pozytywna.

Nie zarejestrowany
    Guest

Slimunox

Przetrwałam święta.I wcale za dużo nie zjadłam.Nie przytyłam anie grama teraz dalej prowadzę wojnę z niechcianymi kilogramami.Ale dzięki wsparciu Slimunox jakoś to idzie.Jeszcze parę i tygodni i może będę wyglądała normalnie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Schudłam 10 kg ale dzięki diecie Sandruni, jestem bardzo zadowolona z efektu https://dietasandruni.wordpress.com/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-02-17 o 10:13

jowita34
    Guest
    Jak suplement ma naturalny skład, to nie widzę powodów, żeby nie spróbować Przy czym wiadomo, że na samym suplemencie się nie schudnie. Ale jako dodatek? sama stosuję amlan forte z vital progres i jestem bardzo zadowolona, drugi miesiąc i 6 kilo mniej, chyba spoko Choć zwróciłam uwagę na ten suplement akurat, bo miał pomagać na włosy i paznokcie, no i pomaga w sumie :P

Aga44
    Guest

super sklep z suplementami

Witajcie ! Jeśli szukacie produktów sportowych , odżywek wysokiej jakości lub innych produktów z suplementacji to Świetne produkty sportowe bardzo dobrej jakości w naprawdę baardzo dobrych cenach znajdziecie w sklepie ODŻYWKI ACTIVLAB

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Sumeinny i uczicwy trening na siłowni kluczem do spalania tłuszczu.

Maryna88
    Guest

suplement

jedyną rzeczą jaką brałam gdy chciałam schudną było vita d express, nie jest to żaden suplement diety, tylko suplement witaminy d która ma istotny wpływ na nasze ciało (jej niedobór może doprowadzić do nadwagi), więc tylko to, reszta to była odpowiednia dieta i ruch, ruch i ruch, tego nic nie zastąpi

Marzena B
    Guest

IQacai

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to ja za namową koleżanki zastosowałam IQacai i jestem bardzo zadowolona z wyniku, po 3 miesiącach moja waga spadła o 14 kilo

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości