+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 164
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Wukola ale suplementy są uzupełnieniem diety, one nie są szkodliwe i nie ma po nich żadnego efektu yoyo czy skutków ubocznych. To nie są środki na odchudzanie tylko środki wspomagające odchudzanie, a to różnica.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Aha, nie wiedziałam, ja się kompletnie na tym nie znam i nie orientuję się w żadnych środkach czy specyfikach na odchudzanie. Sama czerwona herbata chyba nie jest najlepszym sposobem na zrzucenie paru kilu, co?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wiesz co nie wydaje mi się żeby dzięki czerwonej herbacie zrzuciło się zbędne kilogramy, ona działa raczej oczyszczająco. Sama nigdy jej nie piłam, bo jak dla mnie ohydnie smakuje.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Muszę Wam powiedzieć że schudnąć to jeszcze nie schudłam, bo dopiero ok 2 tygodni minęło jak piję aqua, ale czuję się tysiąc razy lżejsza. Już nie chodzę taka napompowana, jak siadam nie rozpinam guzika. Na prawdę czuję się o wiele lepiej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    No widzisz, mówiłam że to jest dobre Teraz tylko czekaj, za chwilę będzie już 1 kg mniej

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jednak też kupiłam sobie aqua. Taki boom wszędzie teraz na to jest więc warto spróbować. Od jutra biorę się za siebie i będę pić regularnie wodę - postanowione

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej dziewczyny! Widzę wiele pozytywnych opinii, ale jeszcze nie próbowałam tego aqua slim...dobre to w ogóle? To się rozpuszcza na szklankę wody czy jak?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Szczerze polecam. Też się zastanawiałam aż spróbowałam i na prawdę nie żałuję. A saszetkę rozpuszczasz sobie w 1,5 litrowej butelce wody, więc wydajne jest.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A nie macie po tym przypadkiem jakiś nudności, gorszego samopoczucia? Jednak dużo preparatów odchudzających nie działa korzystnie na żołądek albo samopoczucie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nic z tych rzeczy, to jest suplement a suplementy na pewno nie szkodzą organizmowi. co innego środki odchudzające.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości