+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 189 z 189
    Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb

Są alternatywy jeżeli chodzi o możliwość zatrzymania się w Uzdrowisko Wieniec Zdrój, np. Pensjonat Gemini w Wieńcu Zdroju.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-12-14 o 14:19

Nie zarejestrowany
    Guest

Sanatorium hutnik tęcza

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Są alternatywy jeżeli chodzi o możliwość zatrzymania się w Uzdrowisko Wieniec Zdrój, np. Pensjonat Gemini w Wieńcu Zdroju.
    Wybieram się do sanatorium w lutym i bardzo proszę o opinię tegoż senaturium tzn. Hutnik Tęcza ,chodzi o warunki mieszkalne w pokojach czy są łazienki ,bo czytałam ze niektóre na korytarzach w co mi się nie chce wierzyć a jadę dosyć daleko bo aż z KIELC. BASIA

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    KIEPSKO
    Ośrodek dla zdrowych - chorzy mogą tu umrzeć brak lekarzy gdy zachorujesz, brak leków, wszyscy robią na odwal personel (pielegniarki) opryskliwe. To opinia po pierwzych 2 dniach pobytu. Jak tak dalej pójdzie to będzie znacznie chorym niż przed przyjazdem. Uwaga ci którzy naprawdę są chorzy i mają jakieś schorzenia wymagający nadzoru mogą źle skończyć.

* Oce
    Nie długo wszystko się zmieni ponoć na lepsze,chociaż w to wątpie.We wrześniu prezes się żeni i jego ślubna przejmie zarządzanie-dżemy i uzdrowisko;podobne profile.życzę powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

Jutrzenka Spa

Juz sie zmieniło, czyli od 2016. Bylam na turnusie od 4.06-27.06 w Jutrzenka Medical Spa.
    Komfort super, jedzenie bardzo smaczne, pokoje 2-osobowe.
    Pozdrawiam ludziska z tego turnusu

Nie zarejestrowany
    Guest

Sanatoriumm Jutrzenka w Wieńcu.

Wybieram się do tego sanatorium 13 września 2016 roku na turnus ZUSowski.Jestem z Gorzowa Wlkp.Jężeli ktoś jedzie w tym terminie proszę o kontakt 604 061 684 Stasia.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Szczawno-Zdrój
    byłem w tej miejscowości miło wspominam wycieczkę w to miejsce

Nie zarejestrowany
    Guest

Wieniec Zdrój

Wszystko pięknie wręcz luksusowo ale jednak brak tego klimatu prawdziwego sanatorium.

Nie zarejestrowany
    Guest

lubisz spokoj?

ja trafiłem na czas organizowania studniówki- bo w końcu właściciel biedny to musi dorobić- a że do 4 rano spac nie było można to juz mało ważne- nadal chcecie pytac kto jest ważny w PRYWATNYM sanatorium?!
    jedzenie kiepskie, jak zabieg wypadnie to juz nie odrobisz później bo przy ponad nie da siętysiacu kuracjuszy+komercyjni no i płać za wszytstko!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Zus

Nigdy więcej Wieńca. Nie zalezy mi na super jedzeniu ani na super pokoju. Zalezy mi na zabiegach. Nie jest to miejsce dla ludzi chorych. Personel arogancki i niekompetentny. Stała odpowiedź - zabiegi sie skończyły. Mozna się tu tylko bardziej rozchorowac. Dziki las i nic wiecej. Personel zdziwiony, ze choroba nakłada ograniczenia. O ni mają inną wizję dziejów. Odpowiedź pani fizjoterapeutki na zadane pytanie - pani mi przeszkadza. Nie bylam w gorszym sanatorium. Przekonano mnie, ze tylko śmierć mnie uleczy. Przyjechalam - chodzilam, teraz wlasciwie nie chodzę. Niestety tu jeszcze jestem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości