+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 266
    Nie zarejestrowany
    Guest

Szóstka Weidera na płaski brzuch

Przepraszam mam pytanie czy pomiędzy seriami mają być przerwy?
    jeśli tak to ilu minutowe
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-12-14 o 14:43

Nie zarejestrowany
    Guest

Re:Pomiędzy seriami przerwy?

,,Pomiędzy seriami staraj się nie robić przerw, ćwicz jednym ciągiem." czyli między seriami nie ma być przerw :P

Nie zarejestrowany
    Guest

czy cos robie zle?

w tekscie artykulu jest mowa o bolu,ale raczej o bolu miesni brzucha..a mnie bola nogi..co robie nie tak??

Nie zarejestrowany
    Guest

Zaczynamy!!

Dziś zaczynam, 10 marca kończę. 11 są urodziny mojej siostrzenicy. Będę pisała, proszę trzymać kciuki... czas... START!!

Nie zarejestrowany
    Guest

magiczna szóstka

Dziś zaczęłam ciekawe ile wytrzymam Życzę wszystkim (i sobie też) POWODZENIA!!

Nie zarejestrowany
    Guest

magiczna 6

od kad zaczelam 10 cm w pacie mniej i jakies 3-4 kg a jestem dopiero przy 19 dniu polecam to dziala a le oprucz tego ograniczylam jedzenie jem 5 malych posilkuw ograniczylam pieczywo i ziemniaki makarony zato nadrabiam owocami i warzywami zycze powodzenia pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Zaczynamy:P

Tak dzisiaj spojrzałam w lustro i postanowiłam pozbyć się "oponki" wokół brzucha :P przez zimę przytyłam 5 kg i nie mieszczę się w letnie ciuchy!
    No więc dzisiaj zaczynam :P Przed chwilą zrobiłam jedną serię i muszę powiedzieć że czułam wszystkie mięśnie, aż strach pomyśleć co będzie pod koniec ... Ale zawziełam sie strasznie i dam rade! O rezultacie napisze za 1,5 miesiąca Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

zaczynam :)

mam takie glupie pytanie ale czy 1 seria to cwiczenie wykonane np w dniu 1 szesc razy??

Nie zarejestrowany
    Guest

dzisiaj zaczynam

wczoraj wieczorem przeczytalam wasze komentarze i postanowilam ze dzisiaj zaczynam cwiczyc,szczerze mowiac to jestem naprawde pod wrazeniem waszych efektow i chce wytrwac tak ja wy wiec trzymajcie kciuki.pozdrawiam wszystkich cwiczacych!-bede pisac o efektach swojej pracy.pa pa

Nie zarejestrowany
    Guest

start był wczoraj

takie niepozorne te ćwiczenia...;
    myślałamm na początku, że takie podnoszenie kolan i barków to na pewno nic nie da,
    a tu mięśnie tak mnie bolały...
    myślęę, że to ma jednak sens obym tylko wytrwała do końca:\
    PS.fajna stronka co nie?;

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości