+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 266 z 266
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Chętnie wypróbuję ten trenign na sobie. Mam co nieco na brzuchu i chętnie spalę to lub zamienię na mięśnie.

Jeśli nie masz tłuszczu na brzuchu to na pewno zobaczysz zarys mięśni natomiast jeśli masz tłuszcz na brzuchu to nic nie zobaczysz tylko tyle, że mięśnie będą wzmocnione i odciążą kręgosłup/

heja

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar l0ca12
    Mieszka w
    Poznań
    Nie polecam a6w. Strasznie niszczy kręgosłup. Lepiej sobie wybrać jakieś przykładowe ćwiczenia z a6w i robić je w własny zakresie swoich możliwości razem z potrzebnymi przerwami.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Pamiętajcie, ze robiac taka 6tkę, mozecie zrobic sobie krzywdę.. moja znajoma nadwyręzyla sobie w ten sposob miesnie i etraz chodzi do rehabilitanta, bo nawet je soboe pozrywala. Jak szukacie dobrego , to zahcecam do skorzystania ze strony swiatprzychodni.pl/specjalnosci/rehabilitacja/bydgoszcz/ . pamietajcie nie ma co przesadzac z cwiczeniami!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-09-19 o 20:28

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Mam takie przemyślenia po dzisiejszym pobycie na basenie - nie ma się co katować. Koniec z dietami, odchudzaniem. Mam figurę jaką mam, czyli duży tyłek i małe piersi i taka już zostanę. Nic tego nie zmieni. Brzuch mam ale biorąc pod uwagę dwie duże ciąże i tak nie wygląda tragicznie. Oczywiście mogłabym poćwiczyć żeby wzmocnić mięśnie i generalnie zadbać o zdrowie ale na pewno nie będę tego robić dla utraty zbędnych kilogramów. Wyglądam w porządku a modelką nigdy nie zostanę bo i zadatków nigdy nie miałam.

Ogólnie z tym brzuchem mam największy problem, wybieram się na dniach do gabinetu medycyny estetycznej ( w Gliwicach) aby doradzili mi jakieś zabiegi na niego. https://arteclinic.pl
    Ostatnio edytowane przez telika ; 04-11-19 o 10:31

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości