+ Odpowiedz na ten temat
Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 281 do 284 z 284

Temat: Trądzik

kamilanwk
    Guest

trądzik

U mnie zbawienna okazała się maść z olejem konopnym. Nie dość, że pozbyłam się krostek to moja skóra nigdy nie była tak odżywiona jak teraz. Olej konopny ma bardzo bogaty, naturalny skład, który bardzo dobrze wpływa na skórę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-11-18 o 21:39

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Jakoś sceptycznie podchodzę do takich "rewelacji". Moze cos wiecej o tych probiotykach? W sumie nic mi nie pomogło do tej pory to mozna sprobowac czegos nowego!
    Rozumiem, ja również zanim nie wyprobowalam sceptycznie podchodziłam do tematu probiotyków. Teraz, gdy sama od dłuższego czasu je stosuje i widze efekty jestem ich orędowniczka . A PROBIOTYKI w formie płynnej, o ktorych wspominalam, to PROBIOTYKI JOY DAY.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Trądzik - PIJ PROBIOTYKI
    Fajna Mama . Moze to tez probiotyk od JOY DAY, jest w formie płynnej i nadaje się również aby go dodać do soków i sałatek. A z tym trądzikiem to na pewno lepsza flora i metabolizm zmniejsza lub niweluje jego powstawanie.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Mnie na trądzik pomogły dopiero dobrze dobrane leki przez panią dr Bacz - Malinowską. Byłam u niej na wizycie w Klinice Dermedicus , po 3 tygodniach stosowania leków zmiana była widoczna gołym okiem! Zdecydowanie polecam konsultację ze sprawdzonym lekarzem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-12-18 o 16:34

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości