+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Temat: Jazda rowerem - samo zdrowie

Nie zarejestrowany
    Guest

Jazda rowerem - samo zdrowie

Staram sie na rowrze co najmniej 3 razy w tygodniu rzejechac okolo 25 km ...zmeczenie ktore wowczas u mnie powstaje jest tak pozytywne ze kiedy schodze z rowweru nie zaluje ani jeden minuty ze gdzie na dwoch kolach gmnalam przed siebie...polecam wszytkim ktorzy nie wiedza co robic z nadmiarem energii))

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze.

mam 64 lat i od 2 lat jezdze dosc intensywnie na dobrym rowerku-giant.Nie schudlam ele jestem w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.Przez 2 lata wyjechalam ca 7 tys km.W maju zjesdzialm 900 km.Mam 25o cholesterolu,jaskre i juz wiecej nie wymuenie chorob. Polecam jazde pozdrawiam tych co poczytaja moje wynurzenia.Hej

3. Trening MIĘŚNI BRZUCHA po porodzie - dla zaawansowanych Zalety jazdy na rowerze Ćwiczenia na trampolinie - 10 przykładów ćwiczeń odchudzających z opisami Co ćwiczą polskie gwiazdy? Poznaj diety i treningi polskich celebrytów [ZDJĘCIA]
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jazda na rowerze

Rower to świetna rzecz ,ale trzeba pamiętać o minerałach i witaminach bo inaczej choroby nie znikną.Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rower to świetna rzecz dwa kółka górą!!:)

Witam. Mam prawie 20 lat i nie od dziś jeżdżę na rowerze tomnie relaksuje pozwala pozbyć się energi której mam w nadmiarze, mam swoje trasy gdzie jeżdżę a czasem nawet jeżdżę dłużej niż 1.5 godziny, czasem po prostu warto się zmęczyć może to dziwne ale potem lepiej się człowiek czuje,lepiej śpi..........nawet jeśli wystąpią małe zakwasy(to są mile widziane)....pozdrawiam fanów i miłośników 2 kółek niezależnie jakie te rowery są ważne że mają 2 kółka!!(Nawiasem mówiąc kierowcy 4 kółek szanujcie tych co jeżdżą na swoich 2 kółkach!!)

Nie zarejestrowany
    Guest

i rowerem też

Witam mam 50 lat i 5 km na rowerze to był dla mnie wyczyn. W tym roku turystyka rowerowa bardzo uaktywniła się i ja postanowiłam systematycznie godzinkę na rowerze spędzać - jeżdżę już do 20 km. i jest świetnie - polecam szlaki Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Nie zarejestrowany
    Guest

madzina

rower to bardzo dobra rzecz,gdy ktoś chce miło spędzić czas i schudnąć co nie co ja wsiadam najczęściej na rower gdy właśnie muszę zrzucić z siebie parę kilogramów i naprawdę mi to pomaga.Na rowerze nie męczę sie tak jak biegam ponieważ nie odczuwam zmęczenia, ani tego jak się przy tym pocę dlatego polecam jazdę na rowerze-polecam ścieżkę rowerową z Chojnic do Charzykowa.

Nie zarejestrowany
    Guest

nauka jazdy na rowerze

czy gdzieś w Krakowie mozna nauczyć się jeździć na rowerze???

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze.

ja jeżdże codziennie ok. 30km na rowerze. i wcale nie chudne.

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze

a ja mam zamiar zaczac ... zobaczymy może uda się zrzucic trochę kg

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

rower i ja

A ja mam 33 lata i jeżdżę regularnie 3 lata, kiedy jest ciepło to na scieżkę ok 12 km ,a zimą na stacjonarnym co drugi dzień ok 30 min sylwetkę mam szczupłą na nic nie narzekam a lubię podjeść sobe dobrze i słodycze codziennie wcinam i frytkami nie pogardzę raz na tydzień
    Polecam rower nienawidzę biegać !!!!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości