+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

Rower to jest to !!

Rower to najlepsza spraw dla tych któży chcą zrcucić kilka kilogramów bez wielkiego wysiłku.. ja jezdzilem przez dwa tygodnie raz dziennie rowerem 25 km i schudłem 7 kg,

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze

Ja jezdziłam codziennie na rowerz stacjonarnym 2 godziny przez zime i schudłam 10 kilo a teraz dawno nie jezdziłam i znuw mi 5 kilo przybyło

Nie zarejestrowany
    Guest

Rower to zdrowie i Radość

mam 58 lat od wiosny do końca lata jeżdze codziennie około15 km czuje sie swietnie Choć cierpie na Rwę kulszową po 2 kilometrach dolegliwości mijają i kiedy zjeżdzam z górki Krzyczę radośnie JUUU HUUU, Krajobraz na mojej trasie rowerowej od wiosny do jeśieni Zmienia się ,Zmieniaja się też zapachy Czasem zatrzymuje się by zapamiętać to coś co jest wokół mnie Zycie roślin ptactwa i zwierząt ludzi no i moje.. oczywiście ciągle się odchudzam...

Nie zarejestrowany
    Guest

Sposób na życie

Mam 21 lat na rowerze jeżdżę od dzieciństwa, nie stać mnie na samochód, a rowrem wszedzie się wjedzie. Rowerem to sposób na życie, przejechać 90, 100 km, kiedy już się nie ma siły, a potem jechać z górki, czuć wiatr na twarzy i adrenalinę, bo trzeba uważać przy dużej prędkości - rower to jest to, zjazdy, podjazdy, górki i wzniesienia - jak to w życiu

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze

ja jeżdżę na rowerze stacjonarnym co dziennie rano i wieczorem po 20 min.i sa efekty przez tydzień schudłam 2 km.przy czym bardzo dobrze się czuję nie czuję zmęczenia rospiera mnie energia przy czym chce mi się dalej wykonywać różne ćwiczenia i oto właśnie chodzi żeby mnieć motywacje i silną wole to napewno się udapozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

roweżysta

a jerzdże na roweże co dzinnie nawed zimą.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaczęłam od dziś

właśnie zaczełam jeżdzić na rowerze stacjonarnym mam nadzieję że uda mi się zrzucić parę kilo.jak narazie przejechałam10 km oby tak dalej..

Nie zarejestrowany
    Guest

polecam rower wszystkim

jezdzilam latem,a teraz zima na stacjonarnym codziennie min. 30 min, mam super nogi,schudlam, bo wczesniej to miałam takie kołki
    i najwazniejsze mam bombowy tyłek, kązdy facet mi to mówi po rowerze oczywisćie

Nie zarejestrowany
    Guest

bebzon

ale brzucha nie spali

Nie zarejestrowany
    Guest

:::)

ja tez jeżdze od miesiaca na stacjonarnym i tez nie chudne i kolacji nie jem

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości