+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

rower jest najlepszy

jezeli chcecie schudnac ograniczcie spozycie slodyczy,slodkich gazowanych napojow ,pieczywo pszenne zamiecie na razowe,wiecej warzyw i owocow ,jedzcie czesciej ale mniej ja przez rok schudlem 23 kg wiecej silnej woli i jazda na rowerek mi pomoglo acha zamiast gorzalki i piwka polecam czerwone winko

Nie zarejestrowany
    Guest

nawet ze stymulatorem

choruje na serduszko jest ona podpierane 3 elektrodami a jednak rowerkiem zasuwam przy tym czuje sie lepiej a kilogramy dodatkowe zaczynam spalac ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,odwagi zachecam rowerek to jest to pokonuje do 30.km.nawet hej..............

Nie zarejestrowany
    Guest

chętna na rower po 50 -tce

Czy jest ktoś chętny do wspólnej jazdy rowerowej w okolicach Obornik Sl, Brzegu Dolnego lub Wolowa?
    Proszę o odzew.

Nie zarejestrowany
    Guest

wsiadz na rower

ja jezdzilem w tamtym roku od marca do pazdziernika 40 minut rano 12km i 40 minut po poludniu tez 12 km zero slodyczy. schudlem 40 kg
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda

mam 47 lat co roku śmigam na rowerku zaczynam od tras 20km później powoli wydłużam dystans staram się tygodniowo przejechać 3 x po 50-60 km
    czuje się świetnie ciśnienie lepsze cholesterolu mniej i świetna kondycja
    o 12 kg które zżuciłem już nie wspomnę
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda

mam 47 lat co roku śmigam na rowerku zaczynam od tras 20km później powoli wydłużam dystans staram się tygodniowo przejechać 3 x po 50-60 km
    czuje się świetnie ciśnienie lepsze cholesterolu mniej i świetna kondycja
    o 12 kg które zrzuciłem już nie wspomnę
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

jazda na rowerze

ja jezdze na rowerze codziennie jedna godzine i do tego cwicze po 3-4 razy na dzien(w domu) po pol godziny brzuszki przysiady itp... trzy razy w tyg chodze na aerobik(jedna godzina) i jest fajnie... od listopada schudlam juz 18kg... na rowerze jezdze od ponad tygodnia dopiero, ale w polaczeniu z cwiczeniami widze super efekty... w tydzien ubylo mi ok 3 kg.. do tego racjonalna dietka i sie chudnie.. na poczatku wazylam 91kg, a teraz 73.. chce pozbyc sie jeszcze przynajmniej 8kg, ale mysle, ze z rowerkiem i cwiczonkami dam rade... polecam wszystkim;p

Nie zarejestrowany
    Guest

rower to rewelacja!!!!

dopiero od niedawna uświadomiłam sobie m że rowerem można pokonać wszystko
    ;;;;

00

Nie zarejestrowany
    Guest

anketa

Witam. jeśli ktość jeździ na rowerze to prosz o wypełnienie mojej ankiety na temat wpływu turystyki rowerowej na zdrowie. Wyniki potrzebne mi są do pracy licencjackiej. Przy okazji każdy może zobaczyć jej wyniki. Dziękuję za pomoc Oto link. http://sites.google.com/site/ankieta9/

Nie zarejestrowany
    Guest

Kto pojeździ na rowerze?

Witam
    Jest tutaj ktoś z okolic Katowic, Mikołowa lub Tych kto byłby chętny pojeździć ze mną na rowerze? na początek mniejsze dystanse

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości