+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Świetny artykuł, zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem, że sport to zdrowie. Sama pływam, biegam, jeżdżę na rowerze i nawet po ciężkim dniu w pracy wolę popływać niż siedzieć przed TV. Myślę, że sport to super pomysł na spędzanie czasu z najbliższymi. Ja od półtora roku jestem szczęśliwą mamą. Zarówno ani ciąża, ani okres po porodzie nie odizolowały mnie od sportu, wręcz przeciwnie aktywne spędzanie czasu bardzo mi pomogło, utrzymać ładną figurę i szybko wrócić do formy. Czas z dzieckiem też można spędzać o wiele ciekawiej np. spacery rowerowe, ostatnio kupiłam bardzo fajny fotelik Gianta do roweru dla dziecka. ma regulowany kąt oparcia i podnóżki, poza tym jest dziecko jest bezpieczne dzięki pięciu dodatkowym pasom, które asekurują malucha. Wszystkim obecnym i przyszłym mamom polecam sport w każdej postaci

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jazda na rowerze jest moim zdaniem spoko, zwłaszcza jeśli ma się do dyspozycji dory sprzęt. Kiedy bardzo tego nie lubiłem, bo kupiłem jakiś rower w Tesco za 250zł. Teraz to już inna bajka, bo śmigam na Giancie i nie wyobrażam sobie, żeby przesiąść się na jakąś tanią szmirę. Co jakość, to jakość. :shock:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgodzę się z Edzią - też śmigam na Giancie po mieście i nie wyobrażam sobie, żebym zrezygnował z rowerowej jazdy. Świetnie śpię, dobrze się czuję - każdemu polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja jeżdzę na rowerze Sparta, biegam maratony i po wysiłku czuje sie rewelacyjnie, dobrym rowerem np. holenderskim Sparta jeździ się bardzo lekko i przyjemnie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżdżenie rowerem wieczorkiem po ciężkim dniu to sama przyjemność, szczególnie teraz na wiosnę, polecam wszystkim wypady za miasto, niestety może mam pecha ale rower GIANT 2 razy poważnie mnie zawiódł i musiałam liczyć na pomoc z zewnątrz, dlatego osobiście nie polecam tego roweru, ale na pewno polecam jazdę na rowerze

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mam 53 lata a kondycję dwudziestoparolatka. Jeżdżę na rowerze codziennie od wiosny do jesieni, nie schodzę z rowera pod żadną górkę.Świetna sprawa. Polecem !

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja tez musze jezdze na rowerku od tej wiosny dwie godzinny dziennie. Godzinke do pracy i z powrotem. Super sprawa nawet nie mam problemu ze wstawaniem rano co wczesniej czesto sie zdarzalo . To duzo lepsze niz siedzenie w londynskim metrze . Pozdrawiam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja również staram się dość intensywnie jeździć rowerem - dwa/trzy razy w tygodniu po 25 km prędkość 15-20 km/h. Po treningu czuję się super, nic mnie nie boli a kalorie idą w dół..
    Stomatolog w Grodzisku Mazowieckim:
    http://www.carident.pl/

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Jak jeździć na rowerze, żeby schudnąć? Wbrew pozorom nie trzeba się męczyć tak, jak podczas joggingu. Jeśli wybierzemy odpowiednią technikę jazdy, szybko zrzucimy zbędne kilogramy i przy okazji wyćwiczymy mięśnie nóg. Sprawdź, które elementy jazdy na rowerze są najistotniejsze podczas kuracji odchudzającej.''

Link do artykułu: Jak jeździć na rowerze, żeby schudnąć? Jazda na rowerze sposobem na odchudzanie

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja również kocham śmigać na rowerze, ale w taką pogode jaką dziś mamy to nic mnie z domu nie wyciągnie i będę w swoim azylu ćwiczyła

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości