+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

sama// potrzebuje pomocy

Jesteś chora dziewczyno!!! Masz idealną wagę, jeśli będziesz wyglądać jak anorektyczka każdy będzie się tobą brzydził!

Nie zarejestrowany
    Guest

nie chce być anorektyczką

Mam 164cm wzrostu i waże 49 kg boje sie ze będe anorektyczką...

Nie zarejestrowany
    Guest

chce być chuda !;(

hmm...mam takie pytanie mam ok168cm i waże 51kg.(wcześniej ważyłam 60-62).odchudzam się pół roku ..myślałam że to zdrowe jedzenie (np.śniadanie pół miseczki płatków musli z mlekiem 00%lub 0,5% , potem jabuko , kanapka(chleb wasa z twarogiem 0% ..obiad - kasza lub ryz brązowy z warzywami ...następnie jabuko lub marchewka ..i kolacja jogurt nat.0,5%..i przy tym około 10 zielonych herbat dziennie + tabletki cidrex(ocet jabukowy).i wieczorem ćwiczyłam..hmm..nie wiem szybko zanikł mi okres , ciągle było mi zimno nawet w ciepłych pomieszczeniach..zaczeły mi wypadać włosy ..i dużo innych zmian..ogólnie ciągle myśle o jedzeniu każdą rzecz łącze z jedzeniem ..gdy coś zjem to myśle tylko o tym żeby to spalić ..moja mama zaczeła mówić że to początek choroby..niby zaczełam normalnie jeść , ale okres nie wrócił , już lepiej się czuje..byłam u ginekologa..i po tej wizycie ..znów się załamałam..bo na mojej wadze waże 48-50..a u lekarza 51;((((((((( tzn że przytyłam ...robi mi się efekt jo-jo..nie jestem jeszcze chuda a znów robie się gruba a ja tak nie chce;((..chcę znów przejść na diete ..może doradzi mi ktoś na jaką?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

grubas lecz sie

Dziewczyno ważysz 51 kg i masz 168 cm wiec pewnie wyglądasz jak chuda szkapa! Ja ważę 53 i też mam 168 cm i jestem zdecydowanie za chuda, co zresztą powtarzają mi znajomi i faceci. I w ogóle nie uważam, zeby chudość to był atut. ja marze o kobiecym, miękkim ciele a nie stukających kościach! Jestes chora - to fakt.

Nie zarejestrowany
    Guest

wiemcoś o tym

jakieś pól roku temu ważyłam 37 kg przy wzroście 160cm .99% moich myśli kręciło się wokół jedzenia. Miałam straszne wyrzuty sumienia bo moja mama nie mogła przez to spać. Wkońcu poszłam do psychiatry i to mi chyba pomogło. Nikt już nie wydzwania do mojego domu ze szkoły bo sporo przytyłam, ale boje się wcodzić na wage. Najgorsze jest to ,że już planuje kolejne głodówki.

Nie zarejestrowany
    Guest

x

ja waze 47kg przy wzroscie 168cm, uwazam ze nie jestem chuda, poprostu normalna, nie jestem na zadnej diecie, poprostu malo jem, nie czuje sie glodna ale to normalne jest dla mnie od zawsze tak mam.

Nie zarejestrowany
    Guest

zdrowe odchudzanie.

jakies 2 lata temu rozpoczelam `zdrowe odchudzanie`. niestety zakonczylo sie ono problemami hormonalnymi i wydalniczymi. Wyszlam z tego. Obecnie przy wzroscie 176 cm waze niecałe 61 kg. Odchudzam sie znowu od 2 miesiecy, chociaz wiem, ze nie powinnam. Jestem szczupła, nie mam cellulitu i na ta chwile jestem w pelni zadowolona ze swojego wygladu. Jednak uwielbiam jeść, dlatego własnie ciagle musze sie pilnowac. Potrafie ciagle jesc, dlatego sie pilnuje. Dla mnie poziomem krytycznym bylaby waga 58 kg, bo wygladalabym jak patyk. Ciesze się z samej siebie, zarówno z zewnątrz jak i z wewnętrznej postawy wobec kwestii odchudzania
    Gdy kazda z was przejdzie przez odchudzanie, nabawi sie chorób, dopiero wtedy uswiadomi sobie to, co ja. Nie warto niszczyc siebie dla kilku kg.

Nie zarejestrowany
    Guest

bulimia

mam 30lat i od 10 lat cierpie na bulimię,wydaje mi sie ze wyglądam koszmarnie i jestem nikim .Zachorowałam po 1 diecie gdy schudłam 34 kg w 4 miesiace .Ważę sie kilka razy dziennie ,ćwiczę do utraty sił ,biorę srodki przeczyszczające .Jedyne co kontroluje to wymioty,nikt o tym nie wie jak ja strasznie cierpie!

Nie zarejestrowany
    Guest

głupota

głupota - za chuda, nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba. Ja chcę schudnąć do 48 kg ( teraz 51 przy 165cm) i ni grama wiecej. Poza tym widzę chudziny i siebie i naprawdę daleko mi do nich.

Nie zarejestrowany
    Guest

sama samotna

Cześć dziewczyny mam 20 lat waze 52 kg przy wzroscie 176 czy to anoreksja?pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości