+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
    Nie zarejestrowany
    Guest

Nie zdaję sobie sprawy z tej choroby?

Witam serdecznie wszystkich.
    Mam 18 lat i od 2 miesięcy nie mam miesiączki,mimo,że zawsze miałam regularny cykl.Mój wzrost wynosi 165-166 a waga 32 kg.Często spada,bądź też idzie w górę,ale tylko o 1 kg .Odżywiam się zdrowo warzywa,owoce,mięso,ale ograniczam tłuste potrawy.Nie jem słodyczy,piję wodę mineralną.Powiem szczerze wydawało mi się,że chudnę tak szybko od stresu i palenia papierosów.Lecz jestem zła sama na siebie jak zjem za dużo jabłek czy innego dania.Wydaję mi się,że to nie jest choroba.Mogłabym prosić o odp.Moje BMI po wyliczeniu z pewnej strony wynosi 15,43

Nie zarejestrowany
    Guest

Poprawa

Waga 42 kg*

Nie zarejestrowany
    Guest

:(

Zle ze mna bylo 2 lata temu, anoreksja z bulimia na przemian. Od roku jakos sie wszystko ustabilizowalo, ale sa momenty kiedy mysle, ze z tego nie da sie calkiem wyleczyc. Wyleczyc, hah dobre sobie, nigdy sie nie leczylam, borykalam sie z tym sama, moja matka widziala problem i teraz tez widzi, nazywa mnie szkielet. Kiedys nawet mowila mi ze mnie wysle do psychiatryka...
    Piszac to mam lzy w oczach, bo tak naprawde boje sie stan mojego zdrowia psychicznego i fizycznego, a matka... Ona chyba nie ma czasu na 'glupoty'
    Bo ja jestem egoistka, mysle tylko o sobie, a jak chce sie wygadac do matki albo jej partnera to mowia mi zebym byla cicho, bo mysla, ze odnowa zaczynam swoje wywyody, bo ja zawsze duzo gadam... wiec to nie nowosc jak zaczne mowic cos 'bez sensu'
    Wiec w milosci jaka mnie obdarzaja czuje siw inna, niedoceniona, niekochana samotna...
    moje gg 805935

Nie zarejestrowany
    Guest

chuda

a ja jestem zadowolona ze swojego wyglądu, jestem chuda i to lubię
    34kg a wzrost 165cm

Nie zarejestrowany
    Guest

Anoreksja

Ty dziewczyno masz naprawde poważny problem! Musisz wyglądać naprawde olśniewająco ważąc 34 kg!
    Niszczysz całą siebie... chcesz wyglądać ładnie gdzie? w trumnie? bo przy Twojej wadze to tak długo nie można. Też mam mały problem i jestem bliska tej strasznej chorobie mam 165 cm wzrostu i waże niecałe 45 kg... wzięłam sie w garść bo bardzo chce przytyć i wyglądać ,,zdrowo"

Nie zarejestrowany
    Guest

anoreksja

Czytając Wasze komentarze płakałam jak dziecko i nadal płacze...jak ja dobrze Was rozumiem...choruję na anoreksje od 11lat...mam 24lata aktualnie ważę 47kg przy wzroście 161cm...ale mam za sobą okresy nawet 30kg "otyłości"...walczę od roku...od 2 mcy jestem na lekach antydepresyjnych...sięgnęłam dna i czasem się boję, że nie dam rady z niego wyjść! Najgorsze jest to, że trudno o fachową pomoc i zwykłą serdeczność ze strony lekarza psychiatry - ale niektórych (może nawet dla większości) jesteśmy tylko kolejnym przypadkiem! Przecież za tym klinicznym przypadkiem stoi człowiek, który potrzebuje ciepłego słowa i nadziei. Nie kontroluję niczego a szczególnie samej siebie...chciałabym wykrzyczeć Mój ból, ale nie umiem izoluję się jestem nie do wytrzymaniamam napady histerii czy to się kiedyś skończy?! tego nie wiem, ale każdego dnia próbuję na nowo odzyskać samą siebie...tęsknie za tą kobietą, którą byłam dziękuję, że jesteście i trzymam kciuki, żeby udało się wyzdrowieć każdej z Nas!

Nie zarejestrowany
    Guest

zdziwiona

Nie warto rujnowac sobie zycia tylko dla tego by pozbyc sie kilku kilogramow NIKT NIE POKOCHA WAS ZA TO ZE BEDZIECIE WYGLADAC JAK SZKIELETY wiem ze to tylko gderanie ale zastanowcie sie czy jest w tym jakis sens a moze na choroby zaburzenia odzywiania nastala jakas moda ?nawet moja przyjaciolka ostatnio chciala przekonac mnie za wszelka cene ze ma anoreksje!mowila ze miewa bole glowy , wzdecia , niereguralny okres ,lekki brak apetytu . jej zachowanie barzdzo mnie zdziwilo ale mysle ze po prosty chciala zwrocic na siebie uwage

Nie zarejestrowany
    Guest

do walczących z ana

Dziewczyny, trzymajcie się. Ja wyszłam z tego zupełnie, choć choroba i walka były straszne. Bardzo trzymam za was kcuki i czytam wasze historie. Naprawdę warto walczyć, bo anoreksja wcale nie daje tego czego się pragnie: akceptacji, miłości, przyjażni ... Wprost przeciwnie - obcość, wyniszczenie, samotność, i wielkie nieszczęscię, stałe cierpienie. TRZYMAJCIE SIE MOCNO, W KOŃCU TO POKONACIE!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Jestem z Wami

Jestem anorektyczką. Od 3 lat. Wychodzę z tego. Jest już z górki. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez wysportowanego, gibkiego, szczupłego ciała. Wiem, że najpierw osiągnę odpowiednią wagę (brakuje mi tylko 3,5kg), a potem zacznę ćwiczyć, by spełnić swoje marzenie. Jest tylko jeden warunek: muszę i chcę tę wagę utrzymać. Trzymam kciuki, dziewczyny. Jestem z Wami.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    katowice
    ja mam 22 lata i waze 59 kg przy wzroscie 173 chce byc chudsza jednak moja obsesja polega na miesniach cwicze brzuch mam bardzo umiesnione ubite ciało powoli mam dosc do tego wymiotuje a jak nie wymiotuje to jem adipex po ktoprym ledwo spie i chodze taka wsciekła ze masakra jestem sprzeczna osoba mam dwie osobowosci jedna to sport zdrowa niskokaloryczna dieta a potem nagle tydzien zygania adipexow palenia fajek i picia alkoholu.,mam nerwice a najsmieszniejsze ze wszyscy mnie biora za ideał ze jestem taka zadbana usmiechnieta ze sie super bawie . chodze na urodziny usmiecham sie jem a potem ide zygac i nikt o tym nie wie boje sie przytyc chcialabym wazyc 52 kg i chociaz wiem ze juz cyckow wogule nie bede miec bo teraz juz ledwo mam to mam to gdzies bo bardziej przerazaja mnie tlute uda czy celulit czasem nie chce mi sie juz zyc zawsze sie czułam dobra osoba wszystkim pomagałam kocham strasznie zwierzeta malarstwo a od 2 lat mam obsesje na swoim punkcie wiem ze to puste ale inaczej nie umiem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości