+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116
    Nie zarejestrowany
    Guest

nieśmiałość

jestem niesmiala wobec rodziny mojego chłopaka nie umie z nimi złapac kontaktu w rozmowie czuje ze nie jestem przez ncich akceptowana

Nie zarejestrowany
    Guest

jestem nieśmiała...

Jestem bardzo nieśmiałą dziewczyną , w szkole jestem sama , nie mam znajomych . Jestem ciągle sama bo do nikogo sie nie odzywam , zresztą do mnie też nikt się nie odzywa...
    Chciałabym zaprzyjaźnić się z kimś najlepiej z mojego miasta tzn z Krakowa , może byłoby nam raźniej ??
    Bo nie potrafię się jak narazie przełamać szczególnie jeśli chodzi o ludzi z klasy .
    Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś ma problem taki jak ja...

Nie zarejestrowany
    Guest

nieśmiałość...

jeśli ktoś ma problem , taki jak ja (opisałam w poprzedniej notce tzn z 2007.12.12 ) niech napisze do mnie sylwusia105@op.pl . Bardzo proszę o kontakt i to najlepiej ludzi z Krakowa . Inni oczywiście też mogą pisać jeśli tylko chcą .Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Nie zarejestrowany
    Guest

nieśmiałość,póżniej nerwica o podłożu lękowym,dlatego radzę wszystkim młody ludziom

c.d.udać się do lekarza nie trzeba się wstydzić póżniej może być za póżno. Mam już 60 lat,minione życie to gehenna.Do chwili obecnej muszę przyjmować leki, nie umiem żyć.A tylko dlatego,że byłam z tym problemem zupełnie sama, nikt z bliskich nie chciał mi pomóc wrecz przeciwnie, ciągle krytyka,grożby a nawet wyzwiska'ty dzikusko' Twarz pokrywały mi potworne czerwone plamy ,dekolt również, ubierałam się jak zakonnica,puder nie spełnia ł roli.I TAK JUż POZOSTAłAM WZGARDZONA ,WSTRęTNA , odtrącona nawet przez siostrę i 4 braci[ludzie bogaci na stanowiskach inteligentni kulturalni/?.

Nie zarejestrowany
    Guest

jA TEż JESTEM nieśmiała ehhh..:(

Nieśmiali napiszcie do mniee też anastasia@buziaczek.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Jestem niesmaly

nic na to nie moge poradzic
    jak tak ma byc do konca zycia
    to ja nie chce dalej zyc!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Też cos wiem na ten temat

Ja również jestem osobą stasznie nieśmiałą i wiele spraw czy żeczy przez to nie mogłem zrealizować. Jednak od pewnego czasu staram sie z tym walczyć sam na siłe. NNiepowtarzać wkółko żę nie umie , nie potrafie czy ogulnie nie nadaje się do niczego, poprostu raz nie wyjdzie prubuje kolesjny i tak "Aż do zwycięstwa " jak powiadał mój dowódca z wojska. Nawiasem mówiąc tu przyznaje mu racje. :}} Ale wracając do tematu staram się stosować tą zasade na codzień i mówiąć prawde po dłuższym czasie przyniosi pewną różnice, w małym stopniu bo w małym ale to już pewien krok do pokonania chociaż w pewnym stopniu niesmiałości. Jeśli macie ochotę spr€bujcie również sami. Pozdrawiam. :]

Nie zarejestrowany
    Guest

Czemu ja?

Tez jestem niesmiały przez co wiele trace w zyciu. Nie potrafie nawet normalnie porozmaiwac ze znajomymi. Do niedawna miałem strasznego doła, nic mi się nie chciało. Często myślałem o samobójstwie, bo przecież takie życie nie ma sensu, siedzenie non stop w domu przed kompem, tv lub ksiazkami. Zero kontaktów z innymi. Teraz moja sytuacja wyglada troche lepiej, bardzo pomogła mi książka P.Zimbardo "Nieśmiałość" (można ją pobrać z 4shared.com wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło "nieśmiałość"). Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, wiem, że nie wyjde z nieśmiałości w tydzien czy dwa, że czeka mnie dużo pracy, ale nie chce już cierpieć. Zrobię wszystko by być pełnym życia zawsze uśmiechniętym nastolatkiem

Nie zarejestrowany
    Guest

Ja też mam ten problem....:[

Wiecie...jak przeczytałam Wasze komenty to mi się troszkę lepiej zrobiło. Bo wiem, że nie jestem jedyna ze swoim problemem... Mnie najbardziej nieśmiałość przeszkadza w szkole, kiedy chętnie bym się wypowiedziała na jakiś temat, ale po prostu nie mogę, nie jestem w stanie. Ludzie z klasy chyba myślą, że jestem jakaś dziwna, że się nie odzywam, "no Ola, żebyś była bardziej odważna" aha dobrze mówić. Boję się, że zostanę wyśmiana i jeszcze moje liczne komplexy:[ nie wiem jak walczyć z tą zmorą mojego życia, czytam na necie o tym, przydałoby się przeczytać też jakąś książkę...
    Pozdrawiam wszystkich mających ten sam problem, trzymajcie się

Nie zarejestrowany
    Guest

Pokonaj nieśmiałość!

Gdyby to było takie proste to nie mielibyśmy 60% nieśmialych Polaków.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości