+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 134 z 134
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ja też tak mam

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ehh.... jade na nim juz tydzien....trzepie jak mało co... bania nie do opisania ogolnie juz spie po tym ale cały czas jestem na obczajce...potrafie od 24.00 do 4 rano przed oknem stac i patrzec czy nic nie idzie itp... ogolnie nie polecam za bardzo ryje w bani... taka ryse co mam pod kopułą to masakra... mam ryse jak stąd dotąd... i juz chyba ta rysa z bani nie zejdzie
    Ja też tak mam ale psychikę mam mocna i jadę na tym półtora roku i normalnie funkcjonować

Lim
    Guest
    Jak każdy środek psychoaktywny... Najgorsze w dopalaczach jest to, że ich skład jest dość "luźny". Nie ma jednakowego środka i aby ustalić co się dzieje to trzeba dokładnie zbadać środek, nie wystarczy jedynie powiedzieć "zażył to i to". Po za tym jak każda używka wpływa na mózg i zdrowie. Nie mówiąc już w ogóle na temat uzależnień. Niestety bardzo szybko i dość mocno uzależnia. Ja kiedyś byłem uzależniony od narkotyków. Zażyłem raz czy dwa nawet dopalacze, ale więcej tego nie powtórzyłem. Jak się czułem lepiej nie wspominać... Z narkotyków leczyłem się w ośrodku Wiosenna, gdzie poznałem jednego co był uzależniony od dopalaczy. Przyznam, że patrząc na niego to tak jakby porównać statek z wrakiem na dnie... Bardzo go to wyniszczyło. On jeszcze został w ośrodku jak wychodziłem. Był na dobrej drodze by z tego wyjść.Mam nadzieje, że się nie złamał i wytrzymał.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Białystok
    Wódeczka, papierosy czy skręcik od czasu do czasu jeszcze rozumiem i popieram ale trzeba być kompletnym debilem, żeby próbować jakieś dopalacze a szczególnie po tych aferach co były.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-06-18 o 21:42

Nie zarejestrowany
    Guest
    polecam firmę Molecular Project http://www.molecularproject.pl/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości