+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Temat: Dopalacze mogą cię wypalić

Nie zarejestrowany
    Guest

Dokładnie Holandia

Holandia to nie jest eldorado ćpunów i kraj taki bardzo liberalny oni po prostu poniekąd tolerują marihuanę bo wiedzą że człowiekowi niemożna zakażać ćpać i wiedzą że jak zakażą jej to od razu wzrosną zyski dilerów i mafii po nadto są krajem gdzie przestępczość narkotykowa jest jedna z najniższych w europie. Nasz kochany polski rząd zamiast ruszyć dupę i przestać karać za posiadanie narkotyków wziął by się za tworzenie ośrodków pomocy dla osób uzależnionych i ścigać dilerów ale co tam policja polska woli się jarać ile ona nie złapała owszem 70-80% to ludzie z gramem trawy !!! W innych krajach europejskich za jeden gram nic nie robią ale polski rząd musi kit ludziom wciskać i straszyć ich

Nie zarejestrowany
    Guest

Marihuana

W Polsce legalizacja marihuany tylko by pogorszyła sytuację . Dlaczego ? , pnieważ w polsce nie istnieją programy wychowawcze które informowałyby o wielkiej szkodliwości marihuany a pozatym Polska to głupi kraj i legalizacja pociongnełaby katastrofalne skutki dlatego , że ludzie w tym kraju myślą tak : jak coś jest legalne to brać to na maxsa .A w przeciwieństwie [ do polaków ] Holandia to mądry kraj i tam od bardzo dawna jest prowadzona edukacja informująca o wielkiej szkodliwości marihuany długo przed wprowadzeniem tam legalizacji . Inteligentni Holendrzy nie palą tego gówna .

3. E-papierosy a rzucanie palenia. Czy łatwiej jest rzucić palenie z e-papierosem? Jak rzucić PALENIE PAPIEROSÓW? Sposoby na rzucenie palenia Wąchanie kleju: objawy i skutki. Dlaczego wąchanie kleju uzależnia? ORTOREKSJA - groźna choroba wynikająca z przesadnej dbałości o dietę
    Nie zarejestrowany
    Guest

Naprawdę biedni ludzie

Przepraszam , ale czasami jestem porywczy w słowach jeśli chodzi o ludzi biorących narkotyki w tym dopalacze , ponieważ doznałem wielu cierpień od narkomanów . Rozumiem w pełni , że to naprawdę biedni ludzie którzy chodzą po śliskim gruncie . Ich osobowość na złe zmieniły narkotyki . Mój przyjaciel , który kiedyś był normalny zanim zaczął palić marihuane teraz po kilku latach palenia nie jest już tym samym człowiekiem . Czuję głęboki smutek jak o tym myśle . . .

Nie zarejestrowany
    Guest

dopalacze

brałem kiedyś twarde narkotyki i piłem bardzo dużo alkoholu po tych twardych narkotykach i alkoholu nie wiedziałem co się ze mną dzieje a gdy zapale sobie niekiedy dopalacza to się czuje wyluzowany jestem spokojny i szczegulnie nie jestem agresywny. częste zażywanie dopalaczy naprawde szkodzi ale tak raz na 2 miesiące zapalić to jie jest szkodliwe

Nie zarejestrowany
    Guest

Narkomaną nie można zaufać

Prof. Robercie , rozumiem twoje cierpienie , to prawda , że narkomani często zadają ból , zwłaszcza swoim bliskim . Na pewno też brdzo trudno jest im zaufać , bo często kłamią i są niesłowni . Myślę , że pana przyjaciel na pewno między innymi pod tym względem się zmienił ale niestety na złe . Narkotyki takie jak marhuana czy dopalacze , no i oczywiście wszystkie inne to BARDZO GŁĘBOKIE DNO I UDERZA W GODNOŚĆ CZŁOWIEKA ! nawet brane tylko sporadycznie .

Nie zarejestrowany
    Guest

zgadzam sie z Toba w 100%...

ja zchodzilem juz pare razy przez dopalacze, glownie przez mieszanie "ziola" i "sol kapielowa"... to bylo starszne nie moglem postrzymac mysli nieustajacy kontakt z piekielnymi postaciami, na plecach czolem oddech smierci... zwidy halucynacje, mysli euforyczne w najwyzszym stopniu tego slowa znaczenia... pocilem sie, temperatura ciala 43 stopnie cisnienie 255/220 puls 190... taki stan sie utzrymywal przez okolo 4/5h... po wchlanianiu serce mnie juz bolalo... naprawde to bylo straszne przezycie. Po takiej nocy czlowiek sobie uswiadami a co tak naprawde zrobil po co mu to bylo, ale zaarz przychodzi mysl kuuurde to mnie nie zabilo to jestem nie zniszczalny ,jestem w stanie przezyc wszytsko i nie ustaje w tym co robi... tak to wlasnie uzaleznia. Myslisz ze to ogarniasz bo wiesz kiedy sie wycofac a tak naprawde to gowno prawda. Granicy nie da sie wyczoc po pierwszym razie juz ją przekraczasz i to sa swiete slowa. Kiedys czytalem podobne slowa i sie smialem z tego co ludzie pisza... teraz wiem ze to pisali tacy jak ja.

Moja hisorie z dopalaczami ewidentnie zakonczyla sytuacja gdzie kolega po zapaleniu utracil swiadomosc, jego cialo podzielilo sie na dusze myslaca ktora byla w innym swiecie i na bezwładne, agresywne do niewyobrazalnego stopnia cialo ktore nie kontrolowalo tego co robi.. ten atak dal mi do myslenia ze to nie przelewki calem sie tylko zeby to nie zostalo na zawsze konsekwencje byly straszne... jego twarz przybrala inne ksztalty zaczął przerazliwie krzyczec jak by g o ze skory obdzierali panicznie sie bał a zarazem byl sklonny zabic... Nie uwierzyl bym nigdy grzybym tego na wlasne oczy nie zobaczyl...

SLUCHAJCIE MNIE UWAZNIE TEARZ, DOPALACZE TO PRZEKROCZENIE JAKICHKOLWIEK GRANIC UZALENIENIA MYSLCIE CO CCHECIE ALE JEZELI SAMI NIE PRZEZYJECIE TEGO CO JA TO SIE NIE PRZEKONACIE JA CHCE TYLKO WAS OD TEGO UCHRONIC BO TO JEST URAZ DO KONCA ZYCIA I NIE WIADOMO JAKIE TO ZNAJDZIE ODZWIERCIEDLENIE NA ZDROWIU

Mogl bym pisac o tym i pisac... ehhhh
    To jest straszne zastanowcie sie co robicie...

Zapewniam wam, NIE OGARNIACIE TEGO WOGOLE!

Nie zarejestrowany
    Guest

Uciec ale dokąd ?

Dlaczego ludzie biorą narkotyki ? Ludzie uciekają w ten sposób od problemów . Uciekają , ale tak naprawdę dokąd ? DO JESZCZE WIĘKSZYCH PROBLEMÓW ! z których może już nie być wyjścia . Jest to chore blędne koło . Co zatem zrobić ? TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD DOPALACZY I WSZELKICH INNYCH NARKOTYKÓW ! Proszę nie pozwólmy aby nadchodzące nowe pokolenie bylo pokoleniem MUTANTÓW !

Nie zarejestrowany
    Guest

Palić !!!

JESTEM ZA TYM ZEBY PALIC DOPALACZE :P ZA TRAWKE MAM 2 WYROKI , DZIEKI DOPALACZOM MOGE PALIC MAJAC PRZY TYM SPOKOJNA DUPE :P TATUSIOWI ZA DOBRZE JEST NA WOLNOSCI I DALEJ BEDE PALIĆ PALIĆ PALIĆ otwieram nastepny woreczek... zaraz zajaram gowno dla mozgu <lol2> hahaha I LIKE PALIĆ!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Do pana xxx

Palić dopalacze ? To dobre ale dla debili , czy to rozumieją ci co palą raczej nie bo niemają mózgu !

Nie zarejestrowany
    Guest

Narkotyki w tym dopalacze są mutanogenne !

W ostatnim , lecz niestety usuniętym komentarzu dostrzegłem pewną prawdę . Mianowicie wspomniano tam o działaniu narkotyków mutanogennie .TO WIELKA PRAWDA ! Wg badań dowiedziono , że MARIHUANA JEST MUTANOGENNA - to znaczy , że w przyszłości rodzące się dzieci palących dzisiaj marihuane mogą być w pewnym stopniu UPOŚLEDZONE PSYCHICZNIE . Niewiem jak to się ma do dopalaczy i innych narkotyków , ale być może jest tak samo . A zatem CIĘŻKA WINA SPOCZYWA NA PALĄCYCH MARIHUANE ! ! ! i inne narkotyki w tym dopalacze !!! BIEDNE DZIECI !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości