+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
    Nie zarejestrowany
    Guest

Być jak Schwarzenegger

Wśród młodych ludzi coraz częściej mozna usłyszeć pewne pytanie: Chyba już koksy lepsze niż dragi prawda? Jeśli to ma być alternatywa dla narkotyków to ja dziękuję, z drugiej jednak strony brak sukcesów sportowych polskich drużyn itp. rodzi w młodych ludziach chęć wypełnienia tej luki "a może mi się uda". Nejgorsze w tym wszystkim to powstanie tzw. grupy mixerów sezonowców, którzy jesienią, zimą i wiosną mają cykle sterydowe a latem szaleją inaczej- PIGUŁA i do przodu...to dopiero wykręty! Może do 30stki dożyją ale co dalej????

Nie zarejestrowany
    Guest

K'o'k's'y'

koksy to gupoto jak bym juz miał brać to wolałbym już sobie kupić HMB i KREATYNĘ syntetyczne środki o działaniu podobnym do sterydów; CLA - kwas tłuszczowy, który wspomaga osiągnięcie odpowiedniej masy ciała i przyspiesza eliminowanie tkanki tłuszczowej; L-karnityna - ułatwiająca spalanie tkanki tłuszczowej.
    A PO ZA TYM KOKSIARZE MAJĄC 30 LAT JAK JAK DOZYJA TO CO DALE. NIC TYLKO CZYKAC NA ŚMIERĆ!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

595959595

89898989898

Nie zarejestrowany
    Guest

kamilo

eowpopw qoqw eow peowq eqoo 59595959559595

Nie zarejestrowany
    Guest

balon

efekt po sterydach widac od razu, cialo wyglada jak nadmuchany balon.... paskudne bleee

Nie zarejestrowany
    Guest

kkk

Ale widac ze ten artykol pisala jakas niedouczona i nie obeznana do konca w temacie typka,przynajmniej jesli chodzi o kilka watkow w tekscie.Swa niepoprawnoscia az mnie raza.Po pierwsze Hmb i kreatyna nie maja dzialania podobnego do sterydow,sa to skladniki ktore np naturalnie rowniez wystepuja w pozywieniu i kazdy z nas dostarcza je w codziennej diecie.Dodam ze najwieksza iilosc hmb znajduje sie w rozowych greifrutach,a kreatyny w czerwonych miesach np wolowinie,ponadto jesli chodzi o dzialanie i efektywnosc kreatyny to nie daje ona znaczynch przyrostow masy,raczej tutaj w gre wchodzi suplementacaja bialkiem,serwatkowym badz kazeinowym na noc,jesli chodzi o hmb to jest to raczej spalacz tluszczu ktory dodatkowo przyspiesza w pewnym stopniu takze przyrosty sily i ogolnie zmiejsza ilosc miekrouszkodzen ktore nastepuja podczas treningu co w konsekwencji przyspiesza regeneracje.A przyczepiam sie do tego ze zwykly zjadacz chleba po przeczytaniu moglby zle ocenic odzywki jako cos szkodliwego.

Nie zarejestrowany
    Guest

sko

oj pio widać ze sam masz braki i to duze w wiedzy. najpierw sam co nieco poczytal a potem poprawiaj innych

Nie zarejestrowany
    Guest

bin

3 lata temu brałem testosteron i metanabol niewiele bo tylko 10 ml teścia i 300 tab. mety. Mam 21 lat i żałuje ze wogule tego srpubowalem bo dziś mam powększony jeden gruczoł sutkowy, bardzo boli gdy nawet lekko sie w to udeże a i sam wygląd tego jest dla mnie krępujący. Byłem z tym u lekarza chirurga zapytałem czy da rade to usunąć stwierdził ze nie ma mowy ale napewno gdybym rzucił kase na biurko to by sie nie zastanawiał

Nie zarejestrowany
    Guest

"zdrowe sterydy":)

"Sterydy są zdrowe". Muszę przyznać, że nic mnie tak dawno nie rozbawiło. To "zdrowie" każdego dnia oglądam w pracy. Jestem lekarzem na oddziale chemioterapii. Najwięcej pacjentów z rakiem jąder, wątroby i trzustki to młodzi ludzie, którzy przyjmowali sterydy. Oczywiście ci ludzie jak wszyscy sądzili, że biorą je rozsądnie, w odpowiednich cyklach itd. Pamiętajcie, że sterydy podobnie jak wiele leków różnie działają na różnych ludzi. Zależy to m-in. od indywidualnych predyspozycji fizjologicznych. Nie każdy będzie miał raka albo spustoszony układ nerwowy ale czy warto to na sobie testować?

Nie zarejestrowany
    Guest

"zdrowe sterydy":)

"Sterydy są zdrowe". Muszę przyznać, że nic mnie tak dawno nie rozbawiło. To "zdrowie" każdego dnia oglądam w pracy. Jestem lekarzem na oddziale chemioterapii. Najwięcej pacjentów z rakiem jąder, wątroby i trzustki to młodzi ludzie, którzy przyjmowali sterydy. Oczywiście ci ludzie jak wszyscy sądzili, że biorą je rozsądnie, w odpowiednich cyklach itd. Pamiętajcie, że sterydy podobnie jak wiele leków różnie działają na różnych ludzi. Zależy to m-in. od indywidualnych predyspozycji fizjologicznych. Nie każdy będzie miał raka albo spustoszony układ nerwowy ale czy warto to na sobie testować?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości