+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Bardzo przykre to co go spotkało.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar greeneye119
    Mieszka w
    Toruń
    Niestety, ale taka prawda...
    Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Sam piszesz brednie. Sterydy zabijają, po prostu jednych szybciej, drugich wolniej. Oczywiście jeśli bierzesz z umiarem, sprawdzone środki, ryzyko jest dużo mniejsze, ale jest zawsze.
    Jeszcze jedno "sterydy zabijają" to przenośnia, tak naprawdę sterydy po prostu szkodzą, a w ekstremalnych sytuacjach zabijają.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-11-15 o 12:55

dlatego aby nie martwic sie czy sterydy dadza mi jakies skutki uboczne czy tez nie wolalem zaczac uzywac czegos moze i slabszego ale bezpieczniejszego, tak jak bylo juz pisane o forum niestety odrazu odrozni sie kogos kto leci na sterydach miesnie sa napompowane i wygladaja sztucznie
    ja sposrod suplementow wybralem somatodrol- efekt jest troche bardziej dlugotrwaly i wymaga jeszcze czegos od siebie- czyli systematycznych treningow na silowni i cierpilowsci
    ja to wszystko juz mam za soba ale za to miesnie i sylwetke zaczynam miec taka do jakiej darzylem miesnie ladnie zarysowane nie sztucznie i zadnych skutkow ubocznych czyli nie mialem sie czym stresowac
    polecam odzywke na mase- somat-suplement
    dobre opinie i dobre dzialanie
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-11-15 o 12:54

Ja mam kilku kolegów którzy biorą sterydy i sory ale wyglądają okropnie. nie wiem jak ktoś może się decydować niszczyć sobei zdrowie po to żeby dodatkowo tak okropnie wygląać. Sam dużo ćwicze na silowni i mimo, że nie mam jeszcze sześciopaka to tak czy siak nei zależy mi żeby mieć takie wielkie mieśnie.

Mieszka w
    Warszawa
    sterydy to bardzo kontrowersyjny suplement wielu uważa że przy właściwym stosowaniu nie szkodzi w ogóle inni natomiast twierdzą że każda jego ilość może zagrażać organizmowi człowieka, ostatnio sporo zacząłem czytać tutaj sterydy.net temat sterydów bardzo fajnie jest opisany z każdego punktu widzenia, więc jeśli ktoś nie ma pojęcia a pisze to niech lepiej sobie tam zajrzy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-12-16 o 10:55 Powód: spam

Nie prawda, że nadmuchany sterydami facet jest atrakcyjny! Same słowo sterydy wywołuje uprzedzenie. Osobiście nie pozwoliłabym swojemu partnerowi brać czegoś takiego, to nie męskie. Tylko głupki w pogoni za wyglądem fizycznym (mowa o dużych mięśniach) pozwalają sobie na coś takiego. MOim zdaniem sterydy nie powinny istnieć bynajmniej w świecie sportowców jak i amatorów pakerków, którzy chcą przypodobac się wielkimi napompowanymi mięśniami.

Mieszka w
    Programista baz danych
    To jest przykre i nie wiem czy się śmiać czy płakać widząc młodych chłopaczków którzy idą na skróty wstrzykując sobie bądź biorąc tabletki sterydowe- tylko ciężki trening i dieta

Niestety sterydy oprócz tego że powodują przyrost mięśni to powodują też wiele negatywnych skutków dla człowieka, który jest zdrowy i nie powinien ich brać. Pamiętam jak w czasach młodości chłopaki łykali jakieś ruskie piguły. Nie chcecie wiedzieć jak potem wyglądali i się czuli. Sport to zdrowie ale tylko na legalu a nie z wspomagaczami!

Mieszka w
    Kraków
    Naturalni mężczyźni to najlepsze co może być

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości