+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

osobowość

moja kurka nosi imię postaci którą pani grała mam nadzieje że będzie tak interesująca jak pani

Nie zarejestrowany
    Guest

osobowość

trzeba mieć odwagę i siłę by powiedzieć nie ,ale jeszcze więcej trzeba by powiedzieć tak .Pani role są dla mnie bardzo inspirujące ,tak mi się wydaje że gra pani role wartościowe i dające inspiracje.dziękuje za rozlewisko .

Nie zarejestrowany
    Guest

jesli zatytułuję to tym samym ograniczę...

...a ja chcę Pani podziękować za Basię w "Domu nad...",dziękuję za każdy jej grymas,szklące się oczy , radość i smutek.....Izabela Łęcka była piękna i zimna niczym bogini z kamienia, a Basia jest cudowna...Basia jest jak zen...delikatność miłości w parze z surowością obowiązku...

Nie zarejestrowany
    Guest

Pani Małgorzato,

kiedyś miałam o Pani,jak i o innych osobach złudne wyobrażenie.
    Teraz jest już wszystko OK.

Pozdrawiam serdecznie

Nie zarejestrowany
    Guest

Pani Braunek

To piękna i mądra kobieta ,moim skromnym zdaniem

Nie zarejestrowany
    Guest
    NO przykro mi ale ta filozofia życia raczej jej nie służy>>
    Wygląda paskudnie jest chuda jak szprota i zwisa jej skóra na twarzy jakby miała byc pokryciem dla conajmniej kilku owali takiej chudej buzi. Masakra,
    Zresztą nie przepadam za takimi "gwiazdami", które pod wpływem dragów, wódy i licznych doznań erotycznych nie mogą odnaleźć codziennści i zabawiają się w filozofie.
    Człowiek to tyko ssak, ciekawe co jej typu ludzie zrobili by np po kilkudniowym dniu na pustyni lub w puszczy widząc przed sobą np gotowe miesne danie, a byliby na skraju życia...zapewne woleli by umrzeć niż zjeść i odzyskać siły aby ujrzeć bliskich i żyć. GŁUPOTA

Nie zarejestrowany
    Guest
    M Braunek to wspaniała aktorka z wielką charyzmą, czekam na następne jej role w polskiej telewizji. uważam, że nie wykorzystano jej prawdziwie wielkiego talentu aktorskiego. Boleję nad tym, ale myślę, iż można to jeszcze nadrobić.
    :lol:

Nie zarejestrowany
    Guest
    W porzo ta Małgorzatka.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Pani Małgorzato, jestem Panią ... co najmniej zauroczona. Ostatnie filmy, ale też nieliczne wywiady to miód na moje serce. Zastanawiam się nad siłą medytacji..., powiem szczerze dużo oddam dla bijącego od Pani spokoju, ciepła, poczucia szczęścia! Bardzo mi tego brakuje, ale jednocześnie wiem do czego mogę dążyć... Serdecznie dziękuję za to, że Pani jest, Pani Małgosiu.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Nie ukrywa swojego wieku, choć mogłaby z powodzeniem. „To, że koniec końców dobrze wyglądam, jest tylko... ubocznym skutkiem medytacji” – żartuje aktorka, Małgorzata Braunek''.

Małgorzata Braunek: medytacja daje mi siłę [WYWIAD]

MAŁGORZATA BRAUNEK: jak dbam o duszę i ciało

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości