+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie zarejestrowany
    Guest

on nie przestanie

zaczęło się 10 lat temu, dziś jest (niestety?) moim mężem. Oszukał mnie na temat szkoły jaką skończył-okazała sie zaoczna. Wyjechał za granice- pieniądze niby mu ukradli (podejrzewam wydatki na długi o których nigdy się nie dowiem). Z tych poważniejszych jeszcze: gdy kupowałam mieszkanie, mówił że ma oszczędności -okazało się że nie ma zupełnie nic. W takim momencie mnie zawiódł- postawiłam ultimatum i co? po dwóch miesiącach kolejne oszustwo w sprawach finansowych, przez ostatnie dwa lata wiele drobnych kłamstw, milion niedomówień, wziął ze mną slub - dziś dowiedziałam się że komornik zajął mu wynagrodzenie... niedługo rozdzielam majątek..ale jaki sens ma ten związek przy jego nieodpowiedzialności, gdy jedno kłamstwo rodzi drugie?

Nie zarejestrowany
    Guest

cz2

wiem że on nigdy nie przestanie, kontroluję domowe finanse,on nie ma dostępu do niczego, ale czy tak to powinno wyglądać?co to za życie? z pasożytem.. który w chwili wykrycia kłamstwa wymyśla nowe przekonywujące historyjki... i atakuje mnie, jakby to była moja wina, bo znów wyszło na jaw..

Nie zarejestrowany
    Guest

dość kłamstw!!!!

Udało mi się zerwać z chłopakiem. Był ciężko ale po następnym jego kłamstwie postanowiłam to w końcu zakończyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

kłamstwo

Witam mam tez pewien problem jestem z facetem ktory ma dwojke dzieci zpoprzedniego zwiazku tak jak i ja.Poznalismy sie i zamieszkalismy razem tworzylismy rodzine poszedl do pracy ja pracowalam bylo sielankowo.Ale po pewnym czasie okazalo sie ze on wogle nie pracuje to dzwonil ze bedzie dzis wczesniej bo nie maja ruchu w restauracji bo pracowal jako kucharz a to to ze zalatwial mieszkanie z urzedu miasta tylko ze trzeba poczekac na nie bo papiery musza przygotowac itd potem w gruncie rzeczy wyszlo ze nie ma nic takiego ,nastepna rzecz ze rozmawial z prezesem banku ze jakis kredyt da na mieszkanie niby dzwonil rozmawial a wcale z nikim nie gadal.powiem wam ze jestem przerazona tym wszystkim nie wiem co to moze byc u niego za choroba tylko z tego co wiem z rozmowy z jego mama ze nie bardzo mial w poprzednim zwiazku (malzenstwie) zona skakala do niego z nozem ,wyzywala od roznych ,a on pracowal na dwa etaty byl normalnym facetem w dziecinstwie tez uciekal z domu przed ojcem pijanym.Prosze powiedzcie co to moze byc za choroba moze jakies zaburzenia czy da sie to wyleczyc ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Kłamstwem po prostu się brzydzę

Z powyższych komentarzy wynika, że żadnego kłamstwa nie można usprawiedliwić, jakie by ono nie było - jest złe i nie przynosi nikomu korzyści. Psychologowie niestety pogarszają sytuację usprawiedliwiając drobne kłamstwa i dzieląc je na czarne, białe itp. bzdety. W każdej sytuacji można powiedzieć prawdę, tylko trzeba to robić z głową tak, by kogoś nie zranić. Poza tym przemilczanie czegoś, przed kim nie mamy obowiązku się zwierzać nie jest kłamstwem.

Nie zarejestrowany
    Guest

kłamstwo

Problem, jest taki, syn 30 lat kłamie jak z nut najgorsze jest to że, siadamy do wspólnego stołu i wszyscy wiemy , że kłamstwo w każdym słowie.
    Niczemu to nie służy.
    Pozdrawiam Janusz

Nie zarejestrowany
    Guest
    widzę że nie tylko ja mam problemy , ale tu jest na odwrót bo mnie okłamuje dziewczyna oczywiście o wszystkim się dowiaduje tylko sam osobiście muszę ją brać podstępem i się wygaduje.Tłumaczy się tym że ma to w genach po matce czy to możliwe??

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Kłamstwo to przykra rzecz. Witam wszystkich

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości