+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

Potrzebuję mężczyzny

"... często jest to obawa uzasadniona..."
    To jest wredne co piszecie. Sama jestem rozwódką od 24 lat i właśnie dzięki takim poglądom już na "dzień dobry" jestem traktowana jak ktoś, kto tylko o tym myśli by dorwać faceta i się zaspokoić. Inne samotne kobiety tez tak to odczuwają, bo rozmawiałam z kilkoma. Czy jeśli wśród mężczyzn są pijacy, to znaczy, że wszyscy mężczyźni to alkoholicy? A jeśli nie wszyscy, to większość? Nie wolno uogólniać, bo krzywdzicie wiele uczciwych kobiet.

Nie zarejestrowany
    Guest

do "sama pozna..............."

Przepraszam , ale co ma wspólnego ucziwość kobiet z apetytem na seks w przedziale wieku 24-40 i wiecej. Dla mnie nie ma nic!! mozna byc uczciwym facetem czy kobieta ale nie ma to nic wspólnego z naszymi potrzebami seksualnymi które sa indywidualne

Nie zarejestrowany
    Guest

Analiza problemu

Bardzo ciekawy artykuł.Tylko spodziewałem się "diagnozy" rozwiązania problemu samotnych kobiet.
    Ale w artykule jest , tylko lub aż , postawienie problemu .
    Czy gdzieś jest głębsza analiza tego problemu ? Mam wiele znajomych kobiet w podobnym wieku i z podobnymi problemami .Każda "radzi" sobie jakoś inaczej .Ale na ogół mają niczym nie uzasadniony kompleks tych "gorszych" .
    Sam jestem mężczyzną .Kiedyś też byłem samotny.

Nie zarejestrowany
    Guest

...?...nie pisze się o tym...

Pierwszy raz natknąłem się na artykuł dotyczący takiej kwestii. Dziwnie to miesza w moich pojęciach, bo kobiety zawsze postrzegałem jako aseksualne, mające zdecydowany dystans do spraw erotycznych. Nigdy w życiu nie spotkałem dziewczyny chętnej, a ukoronowaniem tego stała się moja żona, od samiutkiego początku wychowująca mnie w świadomości że "nic z tego" (mój "pierwszy raz" miał miejsce jakieś dwa tygodnie po ślubie i bez miłych wspomnień). I zawsze było sto argumentów przeciw, a żadnego za. Później też nikogo na boku nie miałem, choć moje potrzeby odczuwałem bardzo silnie. Więc jak to jest?? Może to moja wyjątkowa nieatrakcyjność, bo tak to sobie tłumaczę. Dlatego powyżej opisane problemy są dla mnie jak bajka o żelaznym wilku. Mimo wszystko jednak przyjmuję do wiadomości i współczuję tym wszystkim paniom, bo wiem ze swej strony jak to boli oraz jak wyczerpuje jazda przez życie na zaciągniętych hamulcach.

Nie zarejestrowany
    Guest

program spoleczny...

...e tam wszystkiemu winne spolecznstwo ktore tworzy taki obraz... media, prasa, kosciol, itd... przeciez kazdy facet wie ze kobiety bardziej pragna sexu, no moze nie kazdy tylko wytworzony przez spoleczne programowanie kobiecy imicz sugeruje cos zupelnie innego.... co mnie opchodzi to co inni mysla.... ja mam byc szczesliwy i sie dobrze bawic... a jak ktos ma mi to za zle to znaczy ze jest zazdrosny albo cos z nim nie tak, zyjemy w matrixie pozdro dla wszystkich pan :*

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem kobiety samotnej.

My mężczyżni zwracamy tylko uwagę na siebie aby nam było dobrze , nie zawracamy sobie głowy problemami kobiety samotnej,panowie przestańcie patrzyć tylko własnych wygód ,poznajcie problemy drugiej strony(żony,kochanki,,kobiety samotnej,po prrzejściach) one też potrzebują sexu zrozumienia ich problemów w tym naszym grajdołku.

Nie zarejestrowany
    Guest

moja opinia

nie można żyć normalnie według swojego systemu wartośc,i w pełni korzystać z wolności bo opinia co inni powiedzą, doniosą , zniszczą , zwolnią z pracy. Chorzy sąsiedzi, zawistni, zacofani, obłudni itp, itd...

Nie zarejestrowany
    Guest

...

bardzo fajny artykuł. Tylko szkoda że kobiety nie są tak samo traktowane jak meżczyźni, to by było nam lepiej, nie musiały byśmy sie wstydzic tego ze mamy takie same potrzeby sexualne jak oni...

Nie zarejestrowany
    Guest

o kobietach

ja bym zawsze sprubował nie wiem jak wytrzymują kobiety

Nie zarejestrowany
    Guest

o kobietach

jeszcze powrucę do tematu , ja osobiście dam szansę takiej okoliczności jak poznawanie się ludzi w pewnym wieku właśnie w ten sposób.....

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości