+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kobieta to cudo

poznam panią 60 i więcej lat jestem pieszczochem mam 59lat i myśle powarznie

Nie zarejestrowany
    Guest
    jab nie wiem czy bycie meztka to same plusy i radosci chetnie bym zostala sama i przezucila sie na kobiety bo sa lepsze inteligentiejsze i naprawde maja uczucia w przeciwienstwie do facetow

Nie zarejestrowany
    Guest
    Erotyzm (seks) to nie jest potrzeba, lecz fantastyczne narzędzie, które może być bardzo różnie wykorzystywane, w przypadku mena podobnie, jak nóż np: do rżnięcia, a w przypadku kobiety?....

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Jak radzą sobie z seksem samotne kobiety? Czy łatwo im znaleźć choćby przypadkowego partnera? Ich potrzebny erotyczne i sposoby ich zaspokajania są wciąż w kraju tematem tabu''.

Potrzebuję mężczyzny

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    bardzo fajny artykuł. Tylko szkoda że kobiety nie są tak samo traktowane jak meżczyźni, to by było nam lepiej, nie musiały byśmy sie wstydzic tego ze mamy takie same potrzeby sexualne jak oni...
    Zaraz, przecież nie trzeba się tego wstydzić. Po prostu wystarczy być dyskretnym. A tak w ogóle walić głupich ludzi!

blaty łódzkie
    Ostatnio edytowane przez Gustus ; 07-01-16 o 14:15

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    też uważam, ze nie jest to powód do wstydu. To naturalna, ludzka potrzeba bliskości z drugą osobą której większość z nas potrzebuje.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości