+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

O czym mówi kolor

Lubię od niedawna kolor czarny.. w połączeniu ze srebrem..ale jako biżuterii tylko...zastanawiałam się ..dlaczego czarny ( dotąd kolor nielubiany a nie obojętny ) ? po przeczytaniu w/w symboliki kolorów...przychylam się do niej...faktycznie jest tak jak napisane...

Nie zarejestrowany
    Guest

...

tak... szkoda że każda strona na ten temat podaje inne rozwinięcia poszczególnych kolorów...

Nie zarejestrowany
    Guest

kolory

Studiuje psychologię i mnie uczono innych znaczeń kolorów

Nie zarejestrowany
    Guest

rózne znaczenie

ja tez znam inne znaczenie kolorów...

Nie zarejestrowany
    Guest

to dziwne

zbytnio w to nie wierze, ale na prawde jest bardzo podobnie, wybieram kolory zgodnie z uczuciami. chociaz moze to tylko dziala w mojej podswiadomosci ;d

Nie zarejestrowany
    Guest

100% zgodność z rzeczywistością

Według mnie symbolika tutaj przedstawiona jest prawdziwa i i jeśli ktoś nie zgadza się z tym tzn. że po prostu źle interpretuje swoj obiekt poznawczy

Nie zarejestrowany
    Guest

zgadzam się ale...

Również interesuję się znaczeniem koloru zarówno w ubiorze jak i w otoczeniu w domu w biurze. Zgadzam się właściwie ze wszystkim oprócz jednej kwestii. Nie pasuję mi do końca teoria, że kolor na poziomie ciała oznacza coś innego. To może mieć znaczenie w przypadku kolorów neutralnych czarny, biały brązowy czy np szary. Mogę ubrać zarówno szare spodnie, szary sweter czy szare dodatki czy buty bez uszczerbku na wizerunku. I to się może tutaj zgadzać, że inne ma znaczenie dobór szarego elementu u góry a inni u dołu. Ale myślę, że nie do końca się to zgadza względem żywszych kolorów żółty, zielony czy turkusowy. Jeśli będę miała zapotrzebowanie na turkusowy na przykład to jest raczej oczywiste, że wybiorę raczej sweter, bluzkę czy jako dodatek-apaszka, torebka niż spodnie czy buty. No raczej nie najlepiej się by wyglądało w żółtych czy w fioletowych lub różowych spodniach- dziecko może się tak ubrać ale jako osoba dorosła to już nie koniecznie chyba? Tak więc siłą rzeczy pewne wybory kolorów nie będą miały odniesienia względem góry-dół z powodów zwyczajnie praktycznych. To taka jedna drobna nieścisłość)

Nie zarejestrowany
    Guest
    Co bardzo dziwne również zgadzam się z symboliką kolorów. 3 kolory, które noszę zawsze doskonale mnie opisują.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla wielu ludzi z branży psychologicznej nie jest tajemnicą, że p. Tarczyński nie tylko nie ma dyplomu wyższej uczelni, ale nigdy nie studiował na wyzszej uczelni, a są równiez podstawy zeby sądzić, iż nie ma nawet matury. Nikodemów Dyzmów jest w Posce mnóstwo, dlatego warto stosować zasadę - ufaj ale SPRAWDZAJ ze szczególnym naciskiem na to drugie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    to prawda , coraz więcej "psychologów" bez matury robi kariery komercyjne, na naiwnych...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości