+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    rzeszow
    siema z rzeszowa

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moim zdaniem z tą symboliką i znaczeniem kolorów trzeba uważać. Bo nie ma uniwersalnych znaczeń, wszystko zależy od kontekstu, kodu kulturowego itd. To co w jednym miejscu kojarzy się z dostojeństwem, pod inną szerokością geograficzną będzie uznane za wulgarne.
    Pracowałem kiedyś w agencji reklamowej i tam uczulali nas, żeby zawsze dokładnie sprawdzać komu i gdzie będziemy daną reklamę pokazywać - także kulturoznawcy wcale nie muszą skończyć w fast foodzie, są dziedziny gdzie ich wiedza bardzo się przydaje
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-19 o 14:16

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Dębica
    Fakt faktem, różne strony podają odmienne znaczenia kolorów. Ale ogólnie rzecz ujmując w każdej symbolice znajdziemy odrobinę prawdy Ja uwielbiam kolor żółty a zwłaszcza we wnętrzach chociaż wiem że to trochę dziwne. Dla mnie żółty oznacza słońce, kojarzy się z wakacjami, wolnością, radością i uśmiechem od razu wnosi życie nawet ostatnio sobie lacobel żółty do kuchni założyłam, chociaż większość projektowana jest w stonowanych barwach nie mówiąc już o tych żółtych dodatkach w łazience - świeczki, ręczniki, staram się nawet kosmetyki w kolorze żółtym kupować Powiecie pewnie że oszalałam, ale mi ten kolor daje sporo radości, zatem czemu mam się ograniczać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-19 o 18:01

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości