+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest
    cienki

Nie zarejestrowany
    Guest
    artykol dostaje 10 na 10.zawiera wszystkie podstawowe przyklady charakterystyki kolorow w stosunku do zachowan.po wieloletnich badaniach w terenie jestem pewien ze spoleczenstwo w 99 % nie wie o znaczeniu kolorowego swiata,w naszym ukochanym kraju brak kolorow.od 10 lat w polsce analitycy zgodzili sie ze kolorowe dzielnice to przyjazne dzielnice i stosuja to,a takze kolory maskujace w wojsku-powszechnie znany temat moro.na codzien sie z tym spotykamy,sa przybrane pewne normy na kolory w stosunku do miejsc .dlaczego o tym pisze? bo jesli komus powiesz mily komplement dotyczacy jego blekitnej bluzki,ze ma dzis dobry chumor to w wiekszosci popatrzy na ciebie jak na durnia i powie-co to ma wspolnego?. popieram artykol stosuje pewna taktyke zachowan ustosunkowana kolorem mego ubioru i jestem pewien ze dziala w 100%

Nie zarejestrowany
    Guest
    co za idiotyzm. musze napisac prace o tej tematyce i uwazam ze to jedynie sposób dla psychologów na zbieranie kasy za wciskanie takich kitów. szajs

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla wielu ludzi z branży psychologicznej nie jest tajemnicą, że p. Tarczyński nie tylko nie ma dyplomu wyższej uczelni, ale nigdy nie studiował na wyższej uczelni, a są również podstawy żeby sądzić, iż nie ma nawet matury. Nikodemów Dyzmów jest w Polsce mnóstwo, dlatego warto stosować zasadę - ufaj ale SPRAWDZAJ ze szczególnym naciskiem na to drugie. Małość człowieka wynika z jego kompleksów.

Nie zarejestrowany
    Guest
    maro, popieram twoją opinię, domel - naucz się pisać.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Cassie
    Mieszka w
    Szczecin
    Szczerze - nigdy nie zagłąbiałam się w symbolikę kolorów i tym bardzie jej nie studiuję;p . Nawet się z tego ciesze to postrzegam je obiektywnie , bez, ukierunkowywania się na coś co wczesniej przeczytałam
    Cassie

Banned
    Mieszka w
    Warszawa
    Kolory nastrajają nas emocjonalnie i jest ważne jaki kolor mamy w pokoju w którym siedzimy większość czasu od niego zależy jak będziemy się czuli na co dzień
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:24

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    A ja się nigdy nad tym nie zastanawiałem, kolor to kolor, podoba się, albo nie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-07-15 o 09:40

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Kolory nic nie mówią, to ludzie przypisują im znacznie.

blaty łódzkie
    Ostatnio edytowane przez Gustus ; 07-01-16 o 14:16

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Kolory mają wpływ na naszą psychikę i samopoczucie, ale to nie są jedyne determinanty. Na wszystko trzeba patrzeć z pewnym dystansem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości