+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 200
    Frufru
    Guest

Dlaczego nas zdradzaja?

Kochani tyle tu o zdradzie, zdradzonych, zdradzanych.
    A dlaczego tak jest tylko dlatego ze partner nie odpowiada pod wzgledem seksu.
    Kobiety sa zablokowane, sztywno pruderyjne i mysla ze jak beda swiete w lozku to facet ja doceni - a jest wrecz odwrotnie facet w lozku chce kobiety otwartej ktora uwielbia seks.
    A co do facetow to dlaczego sa zdradzani bo sa beznadziejni w lozku, nie sa na wysokosci a przy tym sadza ze sa rewelacyjni

I tak gdy pod tym wzgledem ludzie sie mijaja jedni mysla ze trudzy sadza.
    Ale czy zdrada to zdrada czy tez zabawa w seks z kims innym to cos zlego?

Ludzie po prostu traca czas na glupotach!!!

iCane
    Guest

Zdrada

2 tyg. Temu dowiedzialem sie ze zona mnie zdradza, nie chciala sie przyznac po czym to zrobila. Kocham ja na maxa ale serducho tak mnie boli,tak bardzo sie boje ze zrobi to kolejny raz. Nie ufam jej za grosz dostaje z glowa jestem podejrzliwy . Jak wyzbyc sie negatywnych mysli?

Nie zarejestrowany
    Guest

Zdrada

Mnie też to spotkało. Wybaczyłem. Związek trwał jeszcze dwa lata po czym się rozpad i odeszliśmy od siebie. Najbardziej cierpiały dzieci bo widziały jak zmagamy się z tym. Po tym wszystkim stałem się impotentem po nie umiałem kochać się z żoną nie myśląc o tym co robiła z tym sku...wysynem. Musiałem to wiedzieć a jak już mi powiedziała to nawet nigdy przez dwa lata jej już nie pocałowałem w usta bo nie będę całował po czyimś fiu.....cie. swoją drogą ja musiałbym żebrać o to a jemu robiła za każdym razem. Baby są głupie. Jak myślą że facet zapomni to się gruba mylą. Tego się nie zapomni.

Nie zarejestrowany
    Guest

Zdrada

Na początku znajomości z żoną powiedzieliśmy sobie, że jak któreś z nas zdradzi to nie ma przebaczenia. Ja nie miałem nikogo przed żona i ona również. Cały czas się odkrywamy na nowo chociaż już jesteśmy 18 lat po ślubie. Uwielbiamy seks i żadne z nas nie myśl i o zdradzie bo wie że to byłby koniec naszej rodziny.

zdradzona
    Guest

jak wybaczyć????

Dowiedziałam się miesiąc temu, że mój partner 1.5 roku temu zdradził mnie z prostytutką... Byłam wtedy w 7 miesiącu ciąży... Strasznie go kochałam... Jak nigdy dotąd nikogo... Miesiąc temu urodziła się nam drugą córeczka i właśnie jakoś niefortunnie wyszła jego zdrada... Jestem rozbita na milion kawałków. Nie wiem jaką mam decyzję podjąć... On cały czas się zarzeka, że gdyby cofnął czas nigdy by tego nie zrobił bo to był najgorszy błąd w jego życiu ( ta zdrada oczywiście ), że nie była tego warta a on nie docenił to co miał. Szkoda, że w trakcie spokojnej rozmowy ma ten temat tyle kłamał i opowiadał tysiące wersji... Po czym zagrozilam mu testem na wariografie i w końcu wyznał cała prawde. Bardzo się stara, każdego dnia ale problem w tym, że jak próbuje się do mnie zbliżyć lub mówi "słodko" do mnie to aż mnie mdli i odrzuca... Ale jak go nie widzę to ciągle spoglądam na telefon, bo bardzo dużo pisze ... Kocham a zarazem tak strasznie nienawidzę. Jak można mówić, że się kogoś kocha i idzie na godzinę do prostytutki...?

zdradzona
    Guest

Pytanie .....

I tak ogólnie to dziwna sprawa bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że jak to mówił zapłacił ale nie dotykał, nie było gier wstępnych itp tylko dwie pozycje i wypad... Po czym usiedli sobie w kuchni i paląc papierosa rozmawiali jak gdyby nigdy nic... Po czym "milo" go pożegnała ( i tu też nie wiem co mam przez to rozumieć ). Czy uwierzyć w to co mówi? Czy to realne? Czy po prostu nie chce ranić...? Choć obiecalismy sobie mega szczerość jeżeli mielibyśmy dalej być razem ... ( choć nie wiem jak to na wyglądać bo czuję się ponizona i upokorzona ). Nie wiem kompletnie po co robił sobie tatuaż na ręce z moim imieniem

asiek25
    Guest

re

a jak jest z zaufaniem do nowej osoby po rozwodzie z winy męża? bo moja koleżanka miała tak że wpadła w jakas manię przesladowczą i wszędzie węszyła zdradę. zastanawiała się nawet nad zainstalowaniem takiego programy jak spyecler żeby sprawdzać co jej nowy facet robi na komórce, masakra jakaś! z jednej strony wiem że jest strach jeśli ktoś ją skrzywdził kiedyś ale z drugiej nie wiem czy jest w porządku

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie mój jeszcze wtedy narzeczony zdradził z byłą żoną jak byłam z nim w ciąży. Nie przyznał się, przez przypadek to odkryłam. Wybaczyłam, chciałam by dziecko miało ojca, tak też doradzali mi znajomi i rodzina.
    Po 10 latach od tamtej sytuacji ja zdradziłam jego. Miał to być tylko skok w bok lecz zakochaliśmy się w sobie i jesteśmy razem. Odeszłam od męża, który uważa że moja zdrada to zemsta po latach. Swoją zdradę bagatelizuje twierdząc, że nie byliśmy wtedy małżeństwem.
    To jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu by odejść od niego.
    Teraz wiem, że żyję mam kochającego mężczyznę, który dba o mnie, traktuje jak księżniczkę i jest zajebisty w łóżku. Kocham go i czuję się przy nim prawdziwą kobietą. Jest męski i zdecydowany, a mój były mąż potrafił tylko w domu pokazywać różki, jak gdzieś trzeba było zareagować to takie "ciepłe kluchy" do tego mitoman. Na dniach wnoszę o rozwód.

Nie zarejestrowany
    Guest

Związek po zdradzie

Mnie też żona zdradziła. Mówi mi, że mnie kocha a z nim spotykała się tylko dla sexu. Wydało się przypadkiem. Teraz robi z siebie ofiarę. Czysty dom, wspólnie spędza czas z naszymi dziećmi jednym słowem ideał. A kiedyś to ja się wszystkim zajmowałem. Ciekawe kiedy jej minie. Jestem z nią dla dzieci. Pieprzona egoistka po tym wszystkim myśli, że będzie jak dawniej. Nawet przestałem już ją kochać. Minął żal, rozczarowanie a przyszedł czas na ułożenie sobie życia bez niej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Związek po zdradzie

Przebaczyłem żonie zdradę. Zamknąłem ten rozdział dla dzieci. Nikomu nie powiedziałem o tym. Po trzech latach żona czuła się znów pewna siebie i zrobiła to ponownie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości