+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
    Nie zarejestrowany
    Guest

sam sobie pomagajac

moze sam sie zabic ludzie wy myslicie ze jak od razu sami przestaniecie pic to jest ok jeszcze gorzej sie z wami porobi tu pierwszy to przede wszystkim lekarz i rozne badania co z wami jest a zas dalsze kroki

Nie zarejestrowany
    Guest

odtrucie w Tuszynie w Klinice

Moje terapie nigdy nie mialy sensu. Kiedy zaczalem jezdzic do Tuszyna, poczulem sie lepiej. Nie moge skonczyc z nalogiem, ale przynajmniej z godnoscia jestem tam odtruwany, a jakies czary mary w domu- a to i tak wiecej kosztuje niz kilka dni w klinice inventiva w Tuszynie. Goraco polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

pomóżcie

mój mąż pije stracił prace , nie daje sobie pomóc ja nie mam juz sił poradzcie co mam zrobic

Nie zarejestrowany
    Guest

moj chłopak

moj chlopak pije jak wpada w ciag potrafi przepic wszystkie swoje pieniadze i nie kontroluje sie nie wiem co mam robic bo go kocham ale strasznie sie z nim mecze moje kolezanki maja takie normalne zycie a ja z nim wstydze sie gdziekolwiek wyjsc bo boje sie jego zachowania co mam robic

Nie zarejestrowany
    Guest

masakra

witam mam 21 lat alkocholizm to masakra od 18 roku pije dzień w dzień bez alkocholu dostaje warjacji . pije już 3 lata i przepijam. każdą wypłąte. nie patrze się na to czy opłace rachunki czy kupie coś do domu. ale postanowiłem że jestem jeszcze młody by z tym skończyć . po pierwsze zaszyć się zacząć chodzić na terapie aa i wyprowadzić się z miejsca zamieszkania zdala od znajomych bo to też jest kuszące gdy ktoś ze znajomych woła cię na picie. mam nadzieję że dam sobie rade nie będzie łatwo ale dopiero teraz zdałem sobie sprawe że ja równiesz jestem alkocholikiem i jeszcze jest szansa bym nie zmarnował sobie życia.o dalszych moich decyzjach bede pisał jak z czasem sobie radze z tym nałogiem pozdrawiam wszystkich...

Nie zarejestrowany
    Guest

załamana

mam 24lat i mam 2letnie dziecko mój facet jest alkoholikiem i nie chce się leczyć już nie raz uderzył mnie na oczach dziecka nie wiem co mam robić jestem załamana co z moją cudowną córeczką czy ona ma stracić ojca?

Nie zarejestrowany
    Guest

co robić?!

Mój mąż pije od 4 lat.Nic nie pomaga ani terapia anitabletki.Ostatnio dał się namowic na wszycie esperalu-choć nie wiem jakim cudem.
    W naszym mieście nikt tego zabiegu nie wykonuje z powodu braku leku a najblizsza miejscowość to Warszawa.Niestety ceny zabiegu są gigantyczne.Ma może ktoś do sprzedania esperal za względną cenę.Proszę o pilny kontakt mailowy.Będę bardzo wdzięczna
    malgosia2884@onet.eu

Nie zarejestrowany
    Guest

wazne jest zycie

mam 27 lat, Córka mnie nie uznaje za matke. jestem alkoholikiem od tak dawna ze nawet nie pamietam kiedy zaczelam pic, szukam pomocy esperal jest taki drogi ze mnie nie stac. pomocy

Nie zarejestrowany
    Guest

miałem ostre zapalenie trzustki 11 lat temu...........

3- miesiące w szpitalu,2- miesiące na OIMIE,3-tygodnie w spiączce,wiek zajscia zdarzenia 30 lat,ciągle w pracy,stanowiska kierownicze,lekarze mówili do mnie że przecież jest pan inteligentny..........i co z tego....ja nie wiedziałem że taka choroba istnieje.........................podejrzewaki mnie o narkotyki.........................a to nieprawda

Nie zarejestrowany
    Guest

Wsparcie

Jestem alkoholikiem, od15lat piję, 2 detoksy odhaczyłem, esperal to jest tylko czas,detoks tak samo. Jeśli nie chodzi sie do klubów AA, nie zmieni towarzystwa... nic nie pomoże. Tylko chcieć a móc... to problem nie becikowego a też innych w potrzebie. Alkoholizm to choroba, przekonałem się o tym, nie trzeba bić swojej żony, nie trzeba zaniedbywać obowiązków. Żeby normalnie funkcjonować musisz się napić. Reszta co bije kobiety czy dzieci swoje to już patologia.... nie mylcie tego z alkoholizmem!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości