+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar asiak
    Mieszka w
    Łódź
    Fobie da się wyleczyć stosując terapię behawioralno-poznawczą. Należy poznać przyczynę lęku i dopiero wtedy nauczyć się prawidłowych zachowań które pomogą w raczeniu sobie z nim.
    Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    kraków
    Ja też bałam się sama zostać w domu w nocy w dzień było ok, mieszkam na 4 piętrze w bloku, mimo że drzwi zamknięte były na zamek ja jeszcze przystawiałam szafkę. A jak coś zaszeleściło to zapalałam światła w 3 pokojach i kuchni chodziłam sprawdzałam czy pozamykane okna i drzwi, trochę było to męczące bo nie wysypiałam się. Od 3 lat mieszkam w innym mieście na osiedlu strzeżonym w dodatku na parterze są rolety antywłamaniowe i strach minął. A lęk wysokości mam nadal do samolotu nie wejdę strach mnie paraliżuje, w wieżowcu też bym nie mogła mieszkać wysoko nie wejdę do windy kiedyś do koleżanki szłam pieszo na 10 piętro a tam myślałam że się przewróci ten blok nawet do okna nie doszłam, wiem że lęku wysokości nie pokonam ale mogę z tym żyć.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja tam ze swoimi fobiami nie walczę tylko z nimi żyje Czasem lepiej czasem gorzej.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    PoradnikZdrowie.pl > Psychologia > Choroby psychiczne > LĘKI i fobie nie pozwalają normalnie funkcjonować
    LĘKI i fobie nie pozwalają normalnie funkcjonować

Link do artykułu - http://www.poradnikzdrowie.pl/psycho...wac_33568.html

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości