+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
    Nie zarejestrowany
    Guest

Lęk do pokonania, fobie, strach

mam 11 lat .świetny jest ten artykuł . Ja np. boję się być sama w domu . To już chyba fobia ! No normalnie nie zostanę sama na 1 minutę !!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-12-14 o 14:27

Nie zarejestrowany
    Guest

fobia

To prawda że fobia jest dziedzjczna,moja znajoma boi się kamer, zdjęcia nie zrobi i jej ojciec ma to samo tylko że on w dorosłym życiu potrafi się przełamac gdy jest potrzeba.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lęk wysokości

Jak wyleczyc lęk wysokości??

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do: Kamila

Niestety tego chyba wyleczyć się nie da. Ja cierpię na ten lęk odkąd pamiętam Jeśli dowiesz się, ze jest jakaś terapia, która to leczy do daj znać. Moje życie stałoby się prostsze bez tej fobii

Nie zarejestrowany
    Guest

Lęki

Ja mam z kolei leki zostania samej w domu strach przed lekarzem boję się już chyba wszystkiego .Mam brak tchu serce mi skacze rano jak się przebudzę mam takie odczucia już 8 lat .a zaczeło sie od mojego zabiegu przejełam sie tym tak bardzo nie umiałam o niczym innym myśleć a po zabiegu już nie umniałam normalnie oddychać czułam że mnie coś dusi i tak jest do dzis bynajmiej jak pomyślę jak nie myślę o tym jest ok boże kto nam pomoże

Barbara?

A co to za zabieg? Byłaś u psychiatry?

Nie zarejestrowany
    Guest

lęki

zZABIEG NA KOBIECE CHOROBY .CHODZILam do psychiatry ale leczył mnie prochami które nic nie działały zwiększał dawki i nic jakiś czas dawałam sobie radę sama ale od jakiegoś miesiąca trzyma mnie ten brak powietrza i strach

lęki

A może zamiast prochów powinnaś iść na psychoterapię. Zmień lekarza albo znajdź ludzi podobnych do ciebie. Może jakąś grupę wsparcia. Pogrzeb w necie, popytaj ludzi. Jeśli jakiś czas dawałaś sobie radę sama to może i tym razem przezwyciężysz strach. Trzymaj się!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Ula

dzięki kochana napewno pogrzebie bo siedzę w nim na okrągło i wyczytuję jak ludzie sobie z tym radza ale nie jest to łatwe pozdrowionka .

Nie zarejestrowany
    Guest

darek ciesz sie

darek ciesz sie ze tak masz, ja zanim jeszcze zaczne stosunek to juz dochodze.. katastrofa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości