+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
    Nie zarejestrowany
    Guest

fobia

na punkcie zapachow, , i nic na to nie poradze , nie daj boze zapach ryby w domu lub jakiegos innego swinstwa, fujjjjj

Nie zarejestrowany
    Guest

mam fobie spoleczna

jak bylam mala bylam niesmiala i wraz z tym doszlo do fobi .cierpie na nia juz od malej dziewczynki. a mam teraz 26 lat. kiedys czesciej sie zmuszalam by wyjsc do ludzi, teraz sie zamknelam w sobie ostatnio probowalam leczyc to sama i udalo sie na dwa dni, wogole nie czulam stresu pytajac sie o cos w sklepie i na poczcie. ale jakos minelo ((( i zas od nowa ale wiem ze nie moge sie poddawac i musze pracowac nad soba. ostatnio bylam na policji jako swiadek skladalam zeznania ,glos mi drzal strasznie ale po wyjsciu czulam sie swietnie ,jakby mi brakowalo stresu :/ jak sie spotykam z jedna obca osoba to po chwili potrafie sie rozluznic i jest w miare ok. ale jak juz jest pare osob to paralizuje mnie strch i wogole poca mi sie rece itd...

Nie zarejestrowany
    Guest

a jesli mowa o jedzeniu przy kims..

gdzies tu wyczytalam ze jedna osoba ma problemy nawet z jedzeniem przy kims.. ja tez kiedys to mialam. ale z tego akurat sie wyleczylam-poprostu duzo jadalam w restauracjach i w szkolach i pozniej na ulicach. i przeszlo. Wiec jedz duzo przy innych!! tak wiec mysle ze np jak mamy problem z wystapieniami publicznymi to najczesciej powinnismy wystepowac publicznie, jak mamy problem z mowieniem do obcej osoby to musimy mowic wiecej do obcych osob, czyli zmuszac sie i jeszcze raz zmuszac! tylko jak sie zmusic nie?

Nie zarejestrowany
    Guest

pomóżcie

od dłuszszego czasu mam zmienne nastroje,czuje się dobrze a za parę minut potrafie czuć się żle mam mdłości,duszności i czuje lęk i strach lepiej czuje się w pracy niż w domu,często brak mi chęci do życia ciężko bardzo mi się rozkręcić z rana do tego czuje cał czas ból w prawej skroni.

Nie zarejestrowany
    Guest

moje fobie

boje sie nozy/ srodkow chemicznych, pil mechanicznych, pistoletow, pradu elektrycznego, roznych tabletek, ognia, zapalonego papierosa, odkurzacza.... co ja mam biedny zrobic ???

Nie zarejestrowany
    Guest

owadofob

panicznie boję się każdego owada na świecie! jestem niaśmiała, jak miałam śpiewać przed klasą na ocenę wybiegłam z sali.. i przed chwilą miałam napad histerii, bo widziałam pająka za oknem i ćme w moim pokoju... ;/;/;/ boję się..

Nie zarejestrowany
    Guest

duchy w pokoju..

mam jeszcze lęk przed duchami.. boje sie sama w pokoju spać, bo mam wrażenie, że jak otworze oczy, ukaże sie duch.. ;/;/

Nie zarejestrowany
    Guest

pajaki

co do pajakow to naprawdw jest straszna utrudnia zycie, nie mozesz spac normalnie bo znajomi sie nabijaja ze polykasz ok 100 pajakow rocznie, idziesz do sadu, parku i zaraz po tobie szybko zapierdzieka... zaraz wplacze sie we wlosy... potem jest krzyk paniczne bieganie albo tarzanie sie po ziemi... siedzisz w pokoju ze znajomymi a zza lozka taki cwaniak sie wylania bo szuka miejsca na pajeczynke. po pajeczynce jest rozmnarzanie sie i znow udreka bo masz milion tych brzydactw w domu.... skad ja to znam.?? one sa wszedzie i jak tu zyc normalnie!? A NAJGORSZE JEST TO GDY ZDASZ SOBIE SPRAWE ZE CIE PRZESLADUJA. NP IDZIESZ DO LAZIENKI A NA LUSTRZE PAJAK ! SIADASZ ZE ZNAJOMYMI W PARKU NA TRAWIE ALE TYLKO PO TOBIE BEDZIE CHODZIC PAJAK! JAK TO MOZLIWE ZE TYLKO NA CIEBIE ZAWSZE WCHODZA!!1???? Z 5 ZNAJOMYCH TYLKO TY....!!!! WIEM ZE KRZYWDY NIE ZROBIA ALE PO PROSTU SA OBRZYDLIWE I STRASZNE Z TYMI NOGAMII!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

boję się

podróżować tłumów i tak od 25lat Strasznie utrudnia mi to życie

Nie zarejestrowany
    Guest

Arachnofobia

Cierpię na arachnofobię(lęk przed pająkami). Dziś spełnił się mój największy koszmar. Miałam pająka na ręce... Wpadłam w histerię, miałam bezdech, wymiotowałam i zdrapałam skórę do krwi na rękach bo cały czas czułam tego pająka. To straszna choroba, potwornie utrudnia życie. Znajomi i rodzina śmieją się gdy wpadam w szał na widok pająka, jak mówię że chciałabym rozpocząć leczenie to mówią, że nie ma takiej potrzeby... Nikt kto tego nie ma, nie zrozumie osób z arachnofobią lub inną chorobą tego typu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości