+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
    Nie zarejestrowany
    Guest

5 powodów dla których warto rzucić palenie

Zaawansowany palacz z klasą i trzydziestoletnim stażem w ciągu roku puszcza z dymem 4.000-5.000 i więtcej zł!
    Trudno jest dbać o zdrowie w sytuacji, kiedy każdy produkt spożywczy jest naszpikowany chenmią, a w powietrzu unoszą się saliny sertek tysięcy silników spalinowych. W związku z powyższym nie chcę demonizować szkodliwego wływu palenia tytoniu na zdrowie jednostki, ale w tej sytuacji może warto zwrócic uwagę na wydatki związane z nqałogiem palenia tytoniu.

Nie zarejestrowany
    Guest

6 powód

względy ekonomiczne nie ruszały mnie zawsze 5-8 zł znalazły sie na fajki...

Nie zarejestrowany
    Guest

zgubny nałóg

Bardzo chciałabym przestac palić ale to nie takie proste. Próbowałam wielu rzeczy lecz mam słabą wolę. Może KTOś zna skuteczna metodę? Będę bardzooooo wdzięczna!

Nie zarejestrowany
    Guest

zucilam papierosy

zucilam w styczniu palenie odrazu bez niczego palilam 13lat po 20 papierosköw iprzez te 6msc.przytylam 5kg ajem normalnie co robic ito najbardziej teraz zaczynam tyc

Nie zarejestrowany
    Guest

to jest proste!

Czesc rzucam 3 raz, ale teraz dopiero dojrzaam do tej decyzji i wiem ze juz nigdny nie wezme tego swinstwa do ust .
    Na katcre papieru wypisalam sobie powody dla ktorych warto niepalic. Pieniadze przez naczone na fajki odkladam dopudelka i widze jak kupka rosnie, to jest dobra motywacja i jeszcze co rzucajac powiedzialam sobie ze nie bedzie takie cos mna rzadzic, chce byc wolna, . idzie mi jak z platka nie odczuwam zadnych ciagot do palenia, wystarczy tylko przestawic swoja swiadomosc z palacza na niepalacego i masz problem z glowy. jak myslisz o fa jce to przypominj sonie powody z kartki dla ktorych rzucilers palenie. powodzenia , grunt to sie nie dac, i wytrzymac w postanowieniu ze nigdy juz twoje usta nie spotkaja sie z papierosem !!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Walka z nałogiem nikotynowym.

Zapraszam na nowe forum poświęcone walce z nałogiem nikotynowym
    www.rzucajpalenie.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

zapomniec

im mniej się o tym mówi i myśli, tym lepiej, nie palę już 14sty rok a jak teraz o tym czytam to chęc zapalenia aż ściska w dołku. Forum na ten temat to niedobry pomysł!

Nie zarejestrowany
    Guest

szczesliwa

wszystko co tu piszę to prawda palilam 14 lat rzucilam odrazu lepiej sie czuję pod kazdym względem.Początki rzucania straszne byly ale warto przecierpieć.Teraz jem dużo a przytym cwiczę żeby nie przybrać na wadzę dużo mam nadzieję ze sie uda.

Nie zarejestrowany
    Guest

Allen car

Polecam ksiazke allena car-jak rzucic palenie palilam nalogowo (łlat po przeczytaniu ksiazki ochota na faja przeszla sama jestem w szoku i jeszcze nie moge w to uwiezyc niepale od niedzieli i czuje ze niezapale juz wiecej.naprawde warto przeczytac

Nie zarejestrowany
    Guest

to juz 16 dni

dobrze sie czuje nie smierdze i nie mam zamiaru do tego wracac chociaz po rzuceniu palenia poczulem mala depresje ale to minie tak powiedzial lekarz naprawde warto zycze wszystkim rzucajacym powodzenia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości