+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127
    RenataMacz
    Guest
    Idę z córką za jakiś czas na pierwszą wizytę, znajome wspomniały mi, że u nas w Nowym Targu jest bardzo miła pani ginekolog Beata Chołys- Duszyńska i właśnie tam zabiorę córkę. Pierwsza wizyta to jednak stres, ważne aby lekarz miał podejście.

Celinkka
    Guest
    Jesli chodzi o kraków to sprawdź sobie Tomasza Bastę. Cudowny lekarz. Chodzę do niego od roku i jestem zachwycona. Wcześniej ciągle zmieniałam lekarzy, przeszłam już przez milion różnych gabinetów i to pierwszy u którego zostałam na dłużej <3

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto wykonywać cytologię by wykryć ewentualne zmiany nowotworowe. Rak jest chorobą, z którą nie ma żartów. Ja regularne badania wykonuję w gabinecie Histamed w Gliwicach i polecam wam to miejsce. Badania zawsze są przeprowadzane bardzo profesjonalnie.

maniaaaak
    Guest
    W moim przypadku było o dziwo całkiem nieźle. Długo odwlekałam pierwszą wizytę, gdyż jak to pierwszy raz, mega, mega się stresowałam. Byłam u dr Kubiaka w Koninie. Co do samego lekarza to nie mam zastrzeżeń. Widział, że się stresuję, więc momentalnie zmienił podejście. Od tamtego czasu chodzę tylko i wyłącznie do niego.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dla mnie najważniejsze jest,żeby ginekolog zrobił mi badania raz do roku i żeby pomógł przy problemach, tak jak ostatnio moja ginka mi pomogła w walce z hpv, odpowiednie leczenie i stosowanie żelu papilocare naprawdę mi pomogło

Nie zarejestrowany
    Guest
    czy ten zel aplikujecie na noc ?

Nie zarejestrowany
    Guest
    noo najlepiej na noc go aplikować, z tego względu, że wtedy ci nic nie wypłynie, zaś w ciągu dnia, to całkiem możliwe jest to ze większość żelu zostanie na bieliźnie. A co do samego żelu to łatwo się go aplikuje plus dodatkowo nie brudzi bielizny

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości