+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Temat: Skąd bierze się czkawka?

Nie zarejestrowany
    Guest

czkawka

ja zazwyczaj mam napady smiechu od czkawki artura

Nie zarejestrowany
    Guest

uporczywa czkawka

miewam czkawkę codziennie, czasami wydaje mi sie , że zaraz eksploduje. Jest to już dla mnie strasznie męczące, ponieważ dopada mnie ta czkawka w najmniej spodziewanych momentach, powodując przy okazji bóle w klatce piersiowej...

3. Rak piersi: kiedy piersi sprawiają kłopot Przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust - czy to objaw choroby? BÓL BRZUCHA - o czym może świadczyć ból brzucha? ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE nierefundowane - za co musisz zapłacić sam
    Nie zarejestrowany
    Guest

czkawka

mojego meza wlasnie zlapala , trzyma juz prawie godzine...

Nie zarejestrowany
    Guest

czkawka

Bardzo dobrym sposobem jest podanie kilka kropel cytryny. Przeczytałam ten artykuł i trochę się wystraszyłam ,bo moja córeczka która cierpi na mózgowe porażenie dziecięce ma często czkawkę ,szczególnie kiedy dokuczają jej górne drogi oddechowe.

Nie zarejestrowany
    Guest

hehheh

a mnie hepie jak popije

Nie zarejestrowany
    Guest

czkawka

... a ja mam czkawka, gdy mnie ktoś wspomina !

Nie zarejestrowany
    Guest

czkawka

A ja dostaje czkawkę jak palę papierosa. Może ktoś wie dlaczego? Dodam że palę tylko dla towarzystwa czyli rzadko.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czkawka podczas paliena papierosa

Ja także dostaje czkawki gdy zapale tylko papierosa... Pierwszy raz zdarzyło mi się jakieś 3 miesiące temu.... Tamtym razem trwało to kilka dni, a tej nocy to powróciło ... Lepiej się przejdę do lekarza...

Nie zarejestrowany
    Guest

nieustajaca czkawka

mam 22lata, czkawkę mam od ponad roku, od kilku do kilkunastu razy dziennie, przy niektórych napadach czkawki powoduje u mnie silne bóle w klatce piersiowej i brzucha. mam czasami wrażenie ze zaraz coś mi wyskoczy z klatki. byłam z tym u lekarza, ale dostałam na to tylko no-spe...

Nie zarejestrowany
    Guest

zawszev 3 razy !

Jak mam czkawkę to zawsze musi się jeszcze powtórzyć 2 razy. Nie było takiego momentu ze miałam tylko raz a potem juz nie ;(
    Na szczęsćie nie boli mnie to ale denerwuje ;|

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości