+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest

Próby wątrobowe

Co oznacza stłuszczenie wątroby?...

Nie zarejestrowany
    Guest

Stłuszczenie wątroby

Witam.Mam podobną przypadłość.Jestem po wizycie u Hepatologa i nic...Okazuje się ,że może to być dziedziczne?Nie wiem co o tym myśleć,ale moja siostra ma to samo a rodzice nie żyją ,żeby się dowiedzieć.Ja to przeszłam w dzieciństwie żółtaczkę ,ale moja siostra nic z tym rzeczy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Watroba

MAM WYNIKI Aspat 35.20 i Alat 60.60 H CO MAM ZA PROBLEM

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzic sie

ograniczyc tluszcze do minimum. odstawic alkohol, cukier, slodycze, cole itp. po miesiacu takiej diety wyniki powinny wyraznie spasc. Jesli nie, trzeba udac sie do lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest

preszczep

Mój mąż ma HCV nie wiadoma kiedy został zarażony jest po przeszczepie całej wątroby. Bywało różnie dobrze i źle ale teraz wyniki są w miarę dobre i z tego się cieszymy więc badajcie się na wszystko wzw B C i miejcie rękę na pulsie nie przegapcie niczego.Hepatolog stwierdził że to mało płytek ale nie zrobili badania HCV Aa wyniki były dobre.TRZYMAJCIE SIĘ.

Nie zarejestrowany
    Guest

Opis usg -- poradzcie

boli mnie brzuch czesto -- ale bardzo duzo jem tlusto codzien golonka boczek smalec slodyczne
    -
    znaczne powiekszenia watroby 24cm dlugosci ,watroba znacznie stluszczona
    trzustka powiekszona ,sledziona powiekszona,
    ---
    co to znaczy od czego to moge miec???

Nie zarejestrowany
    Guest

Watroba

Witam ja teraz wybieram sie do gastrologa bo mialam problem z moja watrubka i nic nie wykryli wiem ze przeszlam wzw typ c ale mialam szczescie ze sam organizm to zwalczyl ale wraz po kilku latach odezwala sie przyczyna zazolklam i podniosly sie wszystkie wyniki i to bardzo i wraz nic nie wykryli lekarze niewiem co myslec o tym.

Nie zarejestrowany
    Guest

Zapalenie trzystki

jestem po ostrym zapaleniu trzustki i nikomu tego nie zycze.Zapalenie mialam spowodowane kamieniami w woreczku zolciowym.w Bielsku Bialej omalo mnie nie wyslali na tamten swiat przyszlam z zoltaczka i obolałym brzuchem nie przyjeli mnie w szpitalu wojewodzkim kazali mi samej jechac do szpitala w Bystrej.nie mialam jak sie dostac tam i nie mialam przy sobie pieniedzy na taksi,bardzo zle sie czulam myslalam ze sie przekrece a oni nawet nie zaoferowali mi karetki.po dlugim czekaniu dojechali rodzice ktorzy byli w pracy i pojechali ze mna do Bystrej,przywiezli mnie tam i pamietam tylko ze zdazylam polozyc sie do lozka a na 2 dzien wiezli mnie na sygnalach do kliniki w Katowicach gdzie tam uratowali mi zycie stwierdzajac ze to dar od Boga ze to przezylam z takimi tragicznymi wynikami.bylam obolala nie moglam chodzic caly czas pod kroplowka z nadzieja na przezycie choc byla marna szansa tak mnie zalatwil szpital wojewodzki w Bielsku.gdyby mnie przyjeli i usuneli woreczek zolciowy nie bylo by tego!Bogu dziekuje i lekarzom z kliniki w Katowicach ze zyje!dlatego dbajcie ludzie o swoja trzustke bo jest okropny bol ktorego nieda sie opisac i nie warto tego przechodzic.sprawdzac jak najczesciej i robic badania usg badania krwi alat aspat by nie dopuscic do tego.mnie niestety zawiodl szpital i przez nich przeszlam ten horror!!!!!!!!!!!dzis juz jest dobrze wyniki mam bardzo dobre

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Wysoki alat a tabletki MagnefarB6

Witam

Ostatnio w pracy miałem robione badania okresowe. Wszystko prawie ok poza wskazaniem Alat, który mam na poziomie: 1 próba 67, 2 próba po około 2 tygodniach 73. Ze względu na niski poziom magnezu w organizmie, biorę Magnefar B6 i to nawet w dużych ilościach. Pani doktor u której robiłem drugie badania powiedziała, że najprawdopodobniej problem z wątrobą jest na skutek "chemicznego uszkodzenia", czyli przez lekarstwa. Swojego czasu brałem dużo tabletek przeciwbólowych oraz na grypę aspirynę.
    Teraz moje pytania:
    - czy mogę zażywać magnez w tabletkach przy moim uszkodzeniu wątroby?
    - jeśli nie mogę, to co powinienem brać zamiast tabletek?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Nie zarejestrowany
    Guest

Hcv

Ci wszyscy, ktorzy maja podwyzszony poziom alat i aspat powinni udac sie do lekarza hepatologa... prawdopodobna diagnoza..... HCV..... niestety... sam sie o tym przekonalem kilka lat temu... zycze powodzenia w leczeniu... ktore niestety jest trudne, zwykle dlugie.... i czesto nieskuteczne... ale leczyc trzeba... pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości