+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Próby wątrobowe

Nie zarejestrowany
    Guest

Wątroba

W sierpniu robilam badnia do pracy i okazalo sie żę anty HCV jest reaktywny, wiec powtórzono mi badanie i 2 próba wyszła tak samo - dodatnia, a najlepsze jest to, że ASPAT i ALAT mam w normie.
    W listopadzie ponownie robilam sobie badabia - w normie, także usg - lekarz powidział, że jest wszystko dobrze. To mam pytenie dlaczego obie próby wyszły dodatnie skoro wyniki krwi i usg sa ok. Za pare dni idę do hepatologa zobaczymy co powie.

Nie zarejestrowany
    Guest

próba wątrobowa

Robiłam badanie próby wątroby 5 tygodniowej córeczce alat miała w normia aleasat podwyższony 46 a norma jest do40 bilirubina 4.72.chciałam sie zapytac czy jest to niebezpieczne dla dziecka.jakie sa powikłania prosze o odpowiedzi.

3. WZDĘCIA: gdy gazy gromadzą się w jelitach Domowe zatrucia pokarmowe Zaparcia nawykowe u dzieci: przyczyny i objawy. Jak leczyć przewlekłe zaparcia u dzieci? Jak uniknąć bólu brzucha, zgagi, wzdęć? 13 rad, jak chronić żołądek
    Nie zarejestrowany
    Guest

wątroba

Idąc do lekarza i mówiąc ze boli mnie wątroba-zignorował to i przepisał mi tabletki,niestety po nich bolało bardziej. Ostatnio na własną reke zrobiłam badania:Alat 62, Aspat 64. Mam sie martwic czy dać sobie spokój??

Nie zarejestrowany
    Guest

podwyższone wyniki w ciazy

Alat, Aspat, fosfataza alkaiczna świadczą o CHOLESTAZIE CIĘŻARNYCH, może być groźna dla maluszka i to sie leczy dieta, lekami aż do rozwiązania (często CC). Po porodzie ciązy wyniki wracają do normy.

Nie zarejestrowany
    Guest

watroba

witam mam pytanie gdzie moge sobie zrobic badania watrobowe do jakiego lekarza to sie idzie i na czym to polega.pobieraja krew do badania?

Nie zarejestrowany
    Guest

porady w komentarzach

Ludzie, jesteście dziwni. Pytacie o takie rzeczy w komentarzach jakichś przypadkowych ludzi, zamiast wykonać jeden telefon do lekarza i zapytać kompetentnej osoby, która na 99% udzieli wam profesjonalnej odpowiedzi. Eh, ludzie, ludzie.

Nie zarejestrowany
    Guest

do agi

Szczerej prawdy kochana ,nie usłyszysz od lekarza,tak do końca...sama się przekonałam.Lekarz powiedział mi o tym jak było ze mną źle ,dopiero... jak już było po fakcie i jak już było ze mną dobrze...Życzę zdrówka,byś nie musiała pytać się nikogo...

Nie zarejestrowany
    Guest

do wszystkich

podwyższony poziom ALAT i AspAT nie oznacza HCV !!! Może to być spowodowane zażywaniem leków (nawet paracetamoli), złą dietą, lub przebytymi chorobami. Warto wcześnie o siebie zadbać, niż potem się bardzo męczyć....

Nie zarejestrowany
    Guest

wysoki alat

lykam magnez biore hepatil i pije zielona herbate z imbirem mam podwyzszony poziom alat staram sie nie pic alkohlu jak juz to tylko piwk raz na jakis czas ogolnie tlustego nie jem wiecej sokow warzywnych owocow i herbatki ziolowe z umiarem mam nadzieje zedoprowadze watrobe do porzadku

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ktoś tu pisał o kompetentnych lekarzach. Prosił bym o namiary bo jeszcze nie spotkałem.
    Jedyne co udało mi się znaleźć to lekarza który nie wstydził się przyznać że nie wie i zaczął obdzwaniać kolegów z prośbą o pomoc.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości