+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 142

Temat: Przyczyny krwawień z nosa

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do nesty

A jak u ciebie z ciśnieniem?

Nie zarejestrowany
    Guest

krwawienia z nosa

Nie przypuszczałam że tyle osób ma z tym problem szczerze mówiąc to trochę się uspokoiłam czytając te wszystkie wypowiedzi, bo to znaczy że jestem zdrowa moje ciśnienie jest jak najbardziej w porządku,wyniki badań prawidłowe, nie mam anemii prowadzę zdrowy tryb życia a mimo to borykam się z tym problemem od kilkunastu lat. Poza tym wszyscy którzy maja ten problem powinni raz na zawsze zapomnieć o saunie solarium,wylegiwaniu się na słońcu, gorących kąpielach, gwałtownych zmianach temperatur i o ..alkoholu słowem wszystkim tym co nie potrzebnie podnosi ciśnienie krwi która z kolei rozsadza nasze słabe naczynia krwionośne [ tak mniej więcej wytłumaczył mi to lekarz..] a profilaktycznie też kazał mi łykać rutinoskorbin i venescin [ na uszczelnienie naczyn ]

3. Szumy uszne - skąd sie biorą i jak sobie z nimi radzić Chroniczne ZMĘCZENIE - sprawdź, co może ci dolegać Pierwsze objawy demencji starczej Skąd się biorą ZAWROTY GŁOWY?
    Nie zarejestrowany
    Guest

krew z nosa

witam mam 14 lat jestem szczuply i krew leci mi 2 razy dziennie moze przyczyna to dojrzewanie
    wystarcza jakies witaminy? prosze o porade . pozdro

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do Danilexa

A byłeś z tym u lekarza. To może być dojrzewanie, ale jeśli zaczęło się nagle to lepiej niech lekarz cię obejrzy.

Nie zarejestrowany
    Guest

krew z nosa

Witam może wy mi pomożecie? Jakieś tydzień temu przyleciałem z Norwgii i od tamtej pory leci mi krew po dwa razy dziennie lub dzień leci i dzień nie mam 16 lat może to tak wiekowe kiedyś miałem dwa krwotoki raz leżałem w domu drugi raz w szpitalu przez dwa tygodnie miałem porobione wszystkie badania krwi nawet laryngolog oglądał nos i nic wszystko wyszło pozytywnie i od tamtej pory nie leciała aż do tej chwili nie wiem może mam za mało magnezu lub jakieś witaminy brać??.Nie wiem co robić czy iść do lekarza lub podsuńcie mi jakiś pomysł ??? Z góry dzięki

Nie zarejestrowany
    Guest

metoda

też mam problemy z krwotokami, badania porobione już dawno i nic. Jedyne co mi pomaga to Hemorigen w tabletkach- to lek ziołowy wiec bezpieczny. Kosztuje jakieś 8 zł. Można go brać co prawda gdy juz wystapi krwawienie, ale mi to wystarcza, bo jak już zaczyna mi lecieć krew to juz przez tydz.po parenaście razy dziennie. Najgorzej przy katarze, bo wtedy boję się nawet nos wydmuchać. Hemorigen pomaga więc polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

krew z nosa

Nie wiem co się dzieje w lecie puszcza mi się regularnie krew przynajmniej raz na 2 dni...w zimie też się niekiedy zdarzy ale rzadko....mam 14 la.t . Nie wiem co robić?????Pomóżcie

Nie zarejestrowany
    Guest

krwotok z nosa

mam tak samo jak w przypadku aga23. nie wiem co robic bo w dodatku bola mnie przy tym plecy i oczy oraz glowa;?czy mam sie do kogos z tym zwrocic czy to nic powaznego?

Nie zarejestrowany
    Guest

codzienne krwawienie.

Mam z krwawieniem nosa wielki problem, praktycznie od szkoły średniej jak byłem młody to krwawienia były rzadkie. Od czterdziestego roku życia nasiliły się bardzo nawet kilka razy dziennie teraz mam 65 lat. I mam takie cykle od obwitych i b. częstych do zupełnie przez dwa trzy dni bez żadnego krwawienia.Ja tłumaczę to tym,że jak dużo krwi wycieknie to potem musi krew odbudować się w organizmie i wtedy nie leci zupełnie lub tylko przez krótki czas kapie.Podejrzewam,że u mnie jest to dziedziczne ze strony ojca u którego większość członków rodziny miała krwawienia z nosa to po ojca matce, która miała ten sam problem.Ojca 4 braci miało ten sam problem a 3 siostry nie miały krwawień z nosa. Mój najstarszy syn nie ma krwawień a młodszy syn i córka u której krew z nosa zaczęła lecieć dwa dni po urodzeniu. Wyniki krwi i ciśnienie są w normie.Moja siostra nie ma problemu jej dzieci również, młodszy brat krew Mu cieknie i jednemu wnuczkowi też cieknie. Kuzyni ze strony ojca też mają problem chociaż nie wszyscy. Miałem przypalanie różne maście i nic nie pomaga. Hematolog nazwał to chorobą Oslera- Webera. Lecz czytając w internecie o tej chorobie to nie zauważyłem u mnie i rodziny podobnych symptomów. Może ktoś wskaże mi podobną sytuację i jak to chorobę wyleczyć. Będę w imieniu swoim i rodzin b. wdzięczny.

Nie zarejestrowany
    Guest

krew z nosa

Witam, mam 19 lat nie długo skończę 20 i mam właśnie taki sam problem jak wy już od dłuższego czasu leci mi krew z nosa, nie są to krwotoki, ale zawsze jak już czuj że mi leci to przebudzam się ze snu. Zazwyczaj też przy tym głowa boli chociaż nie zawsze. Bywają dni kiedy mnie to nie spotyka z rana, ale są inne dolegliwości np. ostre bóle głowy, krótkie, ale bardzo przeszywające. Najczęściej w płacie czołowym... U lekarze byłam 2 tyg temu żadnego nadciśnienia czy coś podobnego nie wykrył, nawet miałam ekg serca...nie wiem co robić, proszę o radę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości