+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 344
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ja też to przechodziłam

Samo badanie nie było aż takie bolesne najgorsze były przygotowania i dyskomfort [miałam badanie robione w wieku 15 lat i wiadomo, że jak każda młoda dziewczyna wstydziłam się rozebrać przed 50 letnim lekarzem] x/ powiedziano mi, że będę miała zrobione to badanie pod znieczuleniem ogólnym, a dostałam tylko głupiego jasia [który i tak nic nie dał].... wykryli wrzodziejące zapalenie jelita grubego nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz... ;]

Nie zarejestrowany
    Guest

już po :)

Bałam się badania, naczytałam się takich rzeczy że głowa mała... a badanie nic nie bolało! Badanie miałam robione w szpitalu w Aleksandrowie Kujawskim,dostałam pojedyńczy pokój z łazienką, nie czułam dyskonfotu związanego z bieganiem do łazienki. Najgorzej wspominam smak lekarstwa które trzeba wypić z 4litrami wody. W dzień badania dostałam zastrzyk znieczulający i miła siostrzyczka zawiozła mnie na badanie, pani doktor wytłumaczyła na czym to polega, jak współpracować żeby nie bolało i szybko się skończyło.Jest odczuwalny dyskomfort bo w końcu w jelicie jest rurka ale to nie jest straszne. Nie mam zmian nowotworowych a z zespołem jelita wrażliwego da się żyć. W ten sam dzień po odpoczynku wypisano mnie do domku. Nie ma się czego bać!!! A badanie jest dokładne i jeśli "coś" znajdą odpowiednio wcześnie to są ogromne szanse na normalne dalsze życie. Życzę wszystkim przed kolokoskopią powodzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

kolonoskopia przede mną

Dziś przygotowywałam się do kolonoskopii na jutro, nagle telefon że termin przesunięty na koniec października....a wypiłam już ponad litr tego wstrętnego płynu...Naczytałam się i nasłuchałam różnych rzeczy o tym badaniu...Jednych boli drugich nie...Zobaczymy jak to będzie w moim przypadku...Po badaniu powiem..Próbuję nastawić się pozytywnie...tylko w tej chwili najgorsze są dla mnie te pozycje przy badaniu... a w dodatku będzie to lekarz płci męskiej...(: Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

kolonoskopia

jestem po, czuje tylko mały ból brzucha ,ale co nierobi się dla zdrowia.odwagi........ rysiek 69.

Nie zarejestrowany
    Guest

panicznie sie boje kolonoskopii

Witam,bardzo boje się kolonoskopii szukam Szpitala gdzie jest robione to badanie w narkozie.Najlepiej jakby to był Szpital w Kaliszu, Koninie, Poznaniu. Proszę też o podanie dobrego lekarza.Mam drugi tydzień krwawienie z odbytu, stosowałam czopki posterisan, ale nic nie pomogły,krwawienie jest wieksze.

Nie zarejestrowany
    Guest

duzo zdrowia dla Wszystkich

moja przyjaciolka ma jutro ten zabieg sama nie wiem juz po raz ktory choruje na wrzodziejące zapalenia jelita grubego ma przetoki dostawala nawet lek biologiczny rok temu, ale niestety teraz jest to samo( tak strasznie sie o nia martwie nie wiem nawet jak moge jej dodac otuchy co powiedziec no i niestety nie dostanie znieczulenia bo musi kontrolowac jak daleko moga wejsc a juz teraz ma straszne bole. trzymam za Was wszystkich kciuki i zycze DUZO zdrowia

Nie zarejestrowany
    Guest

informacja dla Gosi

zabieg kolonoskopi wykonuje sie m.in. w Poznaniu na ul. Przybyszewskiego to dobry szpital i z tego co sie orientuje lekarze jedni z lepszych w tej dziedzinie.

Nie zarejestrowany
    Guest

wróciłam ze szpitala

Byłam w szpitalu, lekarz jednak dał mi skierowwnie na rektoskopię i wlew do jelita grubego, wykazało do 20 cm żylaki odbytu, oraz pojedyńcze uchyłki zstępnicy i esicy o śr. do 8 mm.zapisano mi lek Debretin.Mam pytanie do osób, co mają uchyłki, nie bardzo wiem co to za schorzenie.Do lekarza idę w poniedzialek myslę,że mi dokładnie wytłumaczy. Krwawienie mam nadal z odbytu, w badaniu nie stwierdzono krwawiących hemoroidów, czy to krwawienie może być od tych uchyłków? i jak to sie leczy,czy czekają mnie jeszcze jakieś badania?

Nie zarejestrowany
    Guest

kolonoskopia jednak konieczna

Byłam u lekarza,jednak to krwawienie to nie od tych uchyłków i żeby stwierdzić co jest powodem krwawienia, muszę iść jednak na kolonoskopię,panicznie sie boję szukam szpitala gdzie jest to wykonywane w narkozie.

Nie zarejestrowany
    Guest

kolnoskopia

Od tego czytania nabawie się nerwicy 25 listopada idę do szpitala miałam gastroskopie a teraz kolonoskopia przeraza mnie to strasznie jestea załamana po prastu boje sie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości