+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132
    Nie zarejestrowany
    Guest

testy

U mnie robiono testy na Uniwerku (w Portugalii) i wyobraźcie sobie, że wyniki mogą być podane po 5 min :O!

Nie zarejestrowany
    Guest

slupsk

robilam dwa razy test na hiv w przychodni, musialam zaplacic za nie 40 zl i nie mialam zapewnionej anonimowosci. Teraz dopiero dziala w slupsku punkt kolsultacyjno-diagnostyczny...ide we wtorek i bardzo sie boje bo naleze do grupy wysokiego ryzyka.jestem prostytutka...

Nie zarejestrowany
    Guest

kraków, ul. bronowicka

na necie są podane inne godziny przyjec niż są naprawde. poza tym czekałam 2 godziny (bo rozmowa z każdym pacjentem trwa pół godzny) i kiedy już miałam wchodzic do gabinetu, dowiedziałam się, że niestety nie będzie już możliwe dzisiaj (w piątek) pobranie krwi, bo babka z laboratorium już odebrała próbki (była godzina 14.30 a powinni przyjmowac do 15). dodam, że jechałam prawie 150 km żeby zrobic ten holerny test i sie nie załapałam. w dodatku nie wszystkim robią test. robią go tylko wtedy kiedy strwierdzą, że jest się w grupie ryzyka. przecież hiv można zarazić się nawet u fryzjera!!! powinni go robić wszystkim zainteresowanym. chyba pójde gdzieś odpłatnie zrobić i już

Nie zarejestrowany
    Guest

Warszawa IZIS

Byłam wczoraj na badaniach... Rzeczywiście trzeba mieć trochę cierpliwości aby doczekać swojej kolejki, a wiele osób rezygnuje już na starcie (na początek rozmowa przed badaniem - czekałam koło godziny, a przede mną były 4 osoby, potem kolejka do punktu pobrań i na koniec kolejka aby odebrać wyniki badań ), Podsumowując trzeba zarezerwować sobie ładnych parę godzin. Na szczęście ja trafiłam na bardzo miłą osobę przeprowadzającą wywiad i na pielęgniarkę, bardzo delikatnie pobierającą krew... Wszystko anonimowo - dostajesz numerek lub wymyślasz hasło, z którym zgłaszasz się po wynik.
    Wyniki testu HIV są już po godzinie, a HCV po dwóch dniach...

Nie zarejestrowany
    Guest

Wrocław

A jak jest we Wrocławiu ? Ktoś był ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Warszawa chmielna

Wspanialy punkt przy ulicy chmielnej 4. Bez kolejki , od razu pani zaprasza do pokoju, tlumaczy co i jak, dostaje sie numerek ( bo badanie jest anonimowe) i od razu na pobranie krwi. Bezplatnie i dodatkowo robia jeszcze esty na zoltaczke C rowniez bez oplaty. Nastepnego dnia mozna juz odebrac wynik. Cala wizyta trwa 10 minut. Polecam ten punkt.

Nie zarejestrowany
    Guest

Warszawa Ul.Nowowiejska 4

Polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

wroclaw

we wroclawiu na ul. Podwale czeka sie az tydzien na wynik tyle stresu!!moze mozna gdzies indziej zrobic testy w Wroclawiu ale zeby wynik byl szybciej??

Nie zarejestrowany
    Guest

Bydgoszcz - badania HIV

podane informacje apropo badań w Bydgoszczy są mylne - byłem w podanym miejscu i o podane j godzinie jednak dowiedziałem się, że badanie nie jest darmowe tylko kosztuje 50 zł i nie muszę zgłosić się następnego dnia po godz 7 rano. Darmowe badania można wykonać podobno w Toruniu ale są spore kolejki

Nie zarejestrowany
    Guest

Warszawa ul. Chmielna

Bardzo polecam,pani psycholog bardzo miła i uśmiechnięta,przeprowadza krotką rozmowę,wykazuje zrozumienie i służy radą i pomocą. Ona kieruje na badanie.W punkcie szczepień kobieta bardzo miła, zabieg bezbolesny.
    Wyniki mogą byc juz tego samego dnia( w piątki) w ciagu godziny lub przeprowadza sie dokladniejsze badanie i wtedy czeka się okolo 3 dni. Placówka dosyć "przytulna" nie ma atmosfery szpitalnej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości