+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: Rezonans magnetyczny kręgosłupa

Nie zarejestrowany
    Guest

rezonans

z tego co wiem to na takie badanie czeka sie bardzo dlugo. moja mama czekala prawie pol roku na to badanie. Zapisala sie jakos w kwietniu - maju a dzis czyli w polowie pazdziernika ma wizyte. Powiem, ze to badanie jest robione w mazowieckim w warszawie na sobieskiego chyba. Jednym slowem to masakra, ze chorzy ludzie musza czekac tak dlugo na badanie, eh

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie wiem jak można czekać rok za badaniem, ja czekałem 1,5 miesiąca. A co do kolejek to w dużym stopniu wina samych pacjentów którzy zapisują się w kilku miejscach, a później nie przychodzą na badanie. Taką sytuację miałem u neurochirurga - byłem zapisany jako 4 a wchodziłem jako 1, pierwsze 3 osoby sobie nie przyszły... Pewnie znaleźli gdzieś szybszy termin i tu już nie odmówili.

3. Badania biochemiczne: mocznik jako azot mocznika (BUN) - normy MORFOLOGIA KRWI - jak odczytać wynik Kolonoskopia – po badaniu. Czego spodziewać się po kolonoskopii? Badanie nasienia - co wynika z badania spermy
    Nie zarejestrowany
    Guest
    czy ktoś ma namiar na badanie rezonans kregosłupa na nfz,jestem z piotrkowa tryb.łódzkie?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Może ktoś wie gdzie w mazowieckim można szybko zrobić takie badanie na NFZ, mam skierowanie.
    Ja mogę polecić szpital Banacha. Bardzo dobrzy specjaliści. Ja osobiście czekałem 2 tygodnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja w ciągu 4 dni załatwiłam sobie rezonans i to bez skierowania. Fakt, będę za to płaciła, bo na nfz, to może za pół roku i to po kawałku/odcinku, a nie od razu całość ze stawami biodrowymi. Mowa o kręgosłupie oczywiście
    Ps. placówka w Rumii (3miasto) Polecam!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    To akurat bardzo dobra tendencja. Otwiera się bardzo dużo miejsc gdzie rezonans można zrobić prawie od ręki, za całkiem znośne pieniądze. Z tego co pamiętam około 400 zł. Kwestia jest tylko jakości wykonania takiego badania, ale tu nie mogę się wypowiedzieć bo nie wiem...

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja polecam rezonans MAlbork,sprzet nowy i najwyzszej jakosci,troche slabo sie reklamuja,ale maja swoja strone internetowa

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Rezonans magnetyczny kręgosłupa na południu Polski polecam w ośrodkach Helimed ze względu na zaangażowanie specjalistów i najnowocześniejszy sprzęt, który przyspiesza diagnostykę. Na pewno takie badanie (z NFZ czy prywatnie) można zrobić w Katowicach, Opolu, Sosnowcu. Ciągle powstają nowe miejsca, zaraz np. otwiera się w Żorach. Helimed w tej branży działa chyba najdłużej w Polsce, więc znają się na rzeczy.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Na szczęście nie wszędzie trzeba długo czekać. Rezonans magnetyczny czy tomografię komputerową szybko i przyjemnie robi się właśnie w Helimedzie - ja miałam MR w Sosnowcu. Ekspresowo, od ręki wyniki i poczucie, że się jest w dobrych rękach. Helimed jest świetny!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałem dość czekania w nieskończoność na badanie ze skierowaniem w kujawsko-pomorskim i też się wybrałem do Helimedu aż w Żorach. I 100% było warto, bo miejsce od niedawna czynne jeszcze pachnie nowością a sprzęt jest rzeczywiście kosmiczny.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości