+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Banned
    Mieszka w
    plock
    Jak macie za duzo dlugów nawalone to bankructwo ogłosic musowo wsadzie Sąd anuluje to ale to tylko raz w zyciu mozna i nie mozna nieruchomosci i ruchomosci posiadac na siebie , no i raz w życiu to jak juz sa spore sumy bo szkoda szansy zmarnować np na 10-20 tys tylko jak jest z 100-500 tys i wiecej to wtedy można skorzystać

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dokładnie tym bardziej, że bankructwo może ogłosić osoba prywatna, nie wszyscy o tym wiedzą!

daokk
    Guest

polecam

Leczyłem się w Want. To ośrodek na Kaszubach. Miałem dobre warunki pobytu w pokoju jednoosobowym, niewielkie grupy terapeutyczne, świetnego instruktora.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Toruń

Hazard

Nie każdy jest tak silny żeby poradzić sobie z nałogiem sam. Hazard uzależnia i leczy się go tak samo jak alkoholizm. Warto z takimi problemami zgłosić się na psychoterapię do Domowy Detoks. Zajmują się tam różnego rodzaju uzależnieniami. Z pewnością Ci pomogą.

Nie zarejestrowany
    Guest

osrodek

To będzie bardzo trudne, ale jest wykonalne. Poczytaj może o metodach ,które są zawarte w artykułach na tej stronce.
    Osobiście też doradzam ośrodek, mozesz znalesc sprawdzony tutaj: osrodkiterapii.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-01-18 o 21:11

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Gdańsk
    Ogłoszenie bankructwa jest dobrym pomysłem w tym przypadku, również konieczna jest terapia - bez niej trudno sobie poradzić z tym uzależnieniem.

Atyr
    Guest
    Wiesz co, moim zdaniem jednak w pierwszej kolejności należy postawić na leczenie i znaleźć dobry ośrodek, który specjalizuje się też w leczeniu uzależnienia od hazardu. Wiem, że Klinika Kuźnia jest takim miejscem, gdyby ktoś z Was akurat szukał. Życzę powodzenia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości