+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co mówi twoja krew

W przyszlym tygodniu mam usuwane znamie na plecach ,wykonane jest badanie krwi na H C V co ono okresla .Przeczytałam wynik / jak zawsze w świecie lekarskim pisane niewyrażnie!!!!!!/ nie stwierdzono ??? co to znaczy .Bylabym wdzieczna za odpowiedz. Z wyrazami szacunku.Irena

Nie zarejestrowany
    Guest

odpowiedź - test HCV

wirus HCV - Wirus zapalenia wątroby typu C, ale pewnie pani już sama wcześniej się dowiedziała

Nie zarejestrowany
    Guest

hcv

mam pytanie jeśli wyniki testu HCV (dokładnie 22) nie są w normie to znaczy ze jestem zarażony wzw typu C

Nie zarejestrowany
    Guest

hcv

nie stwierdzono czyli nie jest pani chora na HCV

Nie zarejestrowany
    Guest

hcv - marcin

nie jestem pewna, ale lepiej zgłoś się do lekarza!

Nie zarejestrowany
    Guest

wyniki krwi

Witam.Proszę o pomoc w inerpretacji wynikow krwi.WBC 10.40,a poprzednie robione1.5 miesiaca temu było 7.2.Neurocyty,limfocyty też są zwiększone od porzedniego badania tj.neurocytyz 58.6 do 61.6,limfocyty z 29.4 d0 31,5,rozmaz mikroskopowy pałki 1 norma 3do5,lifocyty24 norma 25,pozostałe w normie.Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Biale cialka krwi

Miesiac temu swierdzono u mnie za niski poziom bialych cialek krwi - lekarz mi wytlumaczyl, ze moze w momencie robioenia badania , szpik kosny nie wytwarzal bialych cialek (podobno nie robi tego systematycznie), powtorzylam badanie i jest to samo . Czy ktos moze mial kiedys taki problem i jaka to moze byc przyczyna?

Nie zarejestrowany
    Guest
    analizy pokazauja ogólny stan zdrowia

Nie zarejestrowany
    Guest
    to prawda, ja też się często badam

pekla
    Guest
    Podobnie jak ja i namawiam do tego wszystkich, tym bardziej że teraz takie akcja jak Droga do zdrowia w diagnostyce bardzo ułatwia robienie badań profilaktycznych bo można je zrobić za połowę ceny jeśli się pobierze bon rabatowy z ich strony

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości