+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

My i komputer cz. II

Zachorowalam na zespol ciesni kilka lat temu.cierpialam bardzo w pracy i w domu przy kazej pracy.bole byly rowniez i w nocy.zawsze rekami trzepalam obnizajac je na dol.w pracy pracowalam caly dzien tj.8 godz.dziennie na komputerze wprowadzajac dane.mialam jedynie przerwy na potrzeby fizjologiczne, sniadanie,i male odprezenia.byly dni w ktorych pracowalam doslownie na akord.tysiace danych.rece mdlaly a ja tylko nimi doslownie telepalam.doszlo do tego gdy mi przyszlo napisac dlugopisem trzy slowa np.protokol z posiedzenia komisji nie bylam w

Nie zarejestrowany
    Guest

Zespol ciesni nadgarstka

Stanie napisac paru slow a szczegolnie nacisnac dlugopis gdy pisalam przez kalke.poszlam do lekarza zlecil badanie eeg obydwu rak.wyszlo brak przewodnictwa czuciowego do lokci.zlecono aby wziac blokady /sterydy/ w nadgarstki ale to nie pomoglo.musialam isc na operacje.operacja zostala zrobiona metoda endoskopowa w 2004 roku na jedna reke gdyz na druga operacje nie bylo mnie stac /ta kosztowala 1000.zl prywatnie bo w szpitalu takich aparatow nie maja/.czeka mnie druga operacja ale sie boje a do tego nie mam forsy a poza tym nie pracuje wiec oszczedzam

Nie zarejestrowany
    Guest

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni stwierdzono u mnie w obu rękach.Jestem już po zabiegu ręki lewej i jest 100% poprawa. Operacja odbyła się klasycznie , a blizna jest minimalna, ok 2cm i mało widoczna. Prawa ręka nie daje mi żyć. Obecnie nie przesypiam praktycznie żadnej nocy, ból jest nie do zniesienia. Dłoń sztywna, drewniane palce. Niem mogę tak dalej funkcjonować , brak snu ciągłe zmęczenie i ból. Jutro jestem umówiona z ortopedą n na wizycie wyznaczymy termin zabiegu. Nie zwlekajcie z poddaniem się operacji, to najprostszy sposób na pozbycie się tej bolesnej przypadłości.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomocy!!!!!!

Jakie moga byc powikłania po tej horobi cisni nadgarstka
    Bo moja siostra miała taki problem i po operacji spuchły jej 3 palce a teraz schodza jej paznokcie
    Prosz o jak najszybsza odpowiedz dziekuje ;]

Nie zarejestrowany
    Guest

????

Od 1,5 miesiąca dretwieją mi 4 palce od kciuka u prawej ręki. Jak wstaje rano to mam je drętwe, dopiero po jakimś czasie przechodzi. W ciągu dnia też odczuwam drętwienie, ale to drętwienie w nocy jest bardziej nasilone i intensywniejsze niż w dzień. Dodam, ze nie mam żadnych dolegliwości bólowych, czucie w ręce mam, jedynym problemem jest to dretwienie! Byłam u lekarza rodzinnego, przepisał mi Diclofenac, który mam brac przez 10 dni po 2 tab. dziennie. I oprócz tego dał mi skierowanie do neurologa. Boję się!!! Dodam, że mam dopiero 23 lata!

Nie zarejestrowany
    Guest

zespół cieśni nadgarstka

moja mama ma też zespół cieśni nadgarstka operacja ma być 12 04 bardzo się boje a na dodatek ona coś kaszle brała antybiotyki i nie przeszło nie pali papierosów ja nie wiem czy w takim przypadku można mieć operacje wiem że znieczulenie ma być miejscowe proszę o odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

operacja ręki

moja mama ma też zespół cieśni nadgarstka operacja ma być 12 04 bardzo sie boje a na dodatek ona coś kaszle brała antybiotyki i nie przeszło nie pali papierosów ja niewiem czy w takim przypadku można mieć operacje wiem że znieczulenie ma być miejscowe prosze o odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

zespół cieśni nadgarstka

Miałam też takie dolegliwości ortopeda leczył kręgi szyjne przez 3 lata. Blokady i takie tam inne zabiegi ,które nie dawały żadnej poprawy,W końcu na odczepnego dostałam skierowanie na rezonans,oczywiście wszystko było ok.nawet dostało mi się, że zabieram znachorowi czas.Byłam załamana znajoma podpowiedziała mi że powinna udać się do neurologa .Okazało się,że to zespół ciaśni nadgarstka. Jestem już po zabiegu,ale coś jest nie tak cały czas czuję na zmianę zimno lub ciepło w ręce i pobolewa mały palec i ból przemieszcza się do łokcia.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości