+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Stomatolodzy

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Dobrym i polecanym dentystą jest gabinet stomatologiczny http://litynscy.pl. Zęby później wyglądają rewelacyjnie i są przede wszystkim zdrowe. Mają dużo dobrych opinii. W swojej ofercie mają liczne zabiegi, które przyczyniają się do tego, że zęby są wyleczone idealnie i można na długo znów zapomnieć o wizytach u stomatologów.

Rosma
    Guest
    ja jestem zadowolona ze Stomatologii Cichonia. Dokładnie, bezboleśnie i widać że niezły z niego stomatolog!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto rozglądać się za jak najlepszymi stomatologami. Jeżeli mieszkacie w okolicach Stalowej Woli w województwie podkarpackim to wybierzcie się do Centrum Stomatologicznego Dentes. Pracują tam świetni specjaliści, którym można zaufać.

arris
    Guest
    Z mojej strony to ja mogę polecić właśnie dr Cichonia - jest dokładny, delikatny i jak dla mnie leczenie zębów w takich warunkach to wygoda!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kaziimierz Dolny

Dobry dentysta we Wrocławiu

Moje zęby wymagają częstej kosmetyki, kłania się kawa, trochę papierosy, no więc muszę okresowo chodzić do dentysty by o nie zadbać. Na początku się tego bałam, bo miałam niezbyt przyjemne wspomnienia z dzieciństwa, więc poszukiwałam najlepszego pod względem. Odkryłam dzięki mamie, że jest taki stomatolog Wrocław Krzyki to dzielnica Wrocławia, w której mieszkam, więc udałam się do Dentalium i już zostałam . Bezbolesny profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.
    Ostatnio edytowane przez KatarzynaOgiOgi ; 28-07-19 o 20:19

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla mnie zęby są naprawdę ważne, chodzę kilka razy w roku, a w pakiecie medicover stan mojej jamy ustnej mam sprawdzany własnie raz na rok, do tego zniżki na plomby, koronki -10 procent albo na wybielanie -15 procenta, więc jest spoko, naprawde, warto mieć taki pakiet

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości