+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Stomatolodzy

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Dobrym i polecanym dentystą jest gabinet stomatologiczny litynscy.pl. Zęby później wyglądają rewelacyjnie i są przede wszystkim zdrowe. Mają dużo dobrych opinii. W swojej ofercie mają liczne zabiegi, które przyczyniają się do tego, że zęby są wyleczone idealnie i można na długo znów zapomnieć o wizytach u stomatologów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-09-19 o 14:55

Rosma
    Guest
    ja jestem zadowolona ze Stomatologii Cichonia. Dokładnie, bezboleśnie i widać że niezły z niego stomatolog!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto rozglądać się za jak najlepszymi stomatologami. Jeżeli mieszkacie w okolicach Stalowej Woli w województwie podkarpackim to wybierzcie się do Centrum Stomatologicznego Dentes. Pracują tam świetni specjaliści, którym można zaufać.

arris
    Guest
    Z mojej strony to ja mogę polecić właśnie dr Cichonia - jest dokładny, delikatny i jak dla mnie leczenie zębów w takich warunkach to wygoda!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kaziimierz Dolny

Dobry dentysta we Wrocławiu

Moje zęby wymagają częstej kosmetyki, kłania się kawa, trochę papierosy, no więc muszę okresowo chodzić do dentysty by o nie zadbać. Na początku się tego bałam, bo miałam niezbyt przyjemne wspomnienia z dzieciństwa, więc poszukiwałam najlepszego pod względem. Odkryłam dzięki mamie, że jest taki stomatolog Wrocław Krzyki to dzielnica Wrocławia, w której mieszkam, więc udałam się do Dentalium i już zostałam . Bezbolesny profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla mnie zęby są naprawdę ważne, chodzę kilka razy w roku, a w pakiecie medicover stan mojej jamy ustnej mam sprawdzany własnie raz na rok, do tego zniżki na plomby, koronki -10 procent albo na wybielanie -15 procenta, więc jest spoko, naprawde, warto mieć taki pakiet

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

stomatolog

Witam,bardzo zalezy mi na szybkim znalezieniu dobrego specjalisty stomatologa. Jak sądzicie, co warto brac pod uwage przy doborze idealnego dentysty? Jeszcze nie trafiłam na dobrego,dlatego kolejny raz poszukuje. Co sądzicie o tym gabinecie annadentalclinic.com? Chętnie poznam Wasze opinie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dent SM

Ja mogę polecić świetnych dentystów w Warszawie, sama leczę zęby w Dent SM. Dr Jakubowska bardzo mi pomogła, dzięki niej nie mam już braków w uzębieniu Nowoczesny sprzęt, doświadczony personel, serce do pacjentów - to chyba recepta na dobry gabinet dentystyczny, gdzie można z powodzeniem leczyć zęby
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:35

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości