+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Chirurdzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Chirurdzy

Witam, ja polecam dr Piotra Bednarskiego to świetny chirurg piesi, jeśli macie jakieś problemy z guzami to tylko do tego dr, przyjmuje w Bytomiu w przychodni SANIVITAS tel: 32-387-76-05

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Dobry chirurg

Osobom z Poznania i okolic polecam dr Jacka Chmieleckiego z Certusa. Bardzo dobry lekarz!

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Chirurdzy

Polecani chirurdzy

Mieszka w
    Warszawa
    Bardzo, bardzo polecam chirurga Pana dr Ireneusza Ziobrowskiego z Kliniki Chirurgii i Transplantologii CSK MSWiA w Warszawie. Pan doktor ma "złote ręce". Operował mnie dwa razy. Zawdzięczam mu szybki powrót do zdrowia i normalnego życia.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    POLSKA
    Jest wielu dobrych lekarzy. Jak miał bym polecac to na pewno kogoś młodego (nie za młodego). Czasami mam wrażenie, że wszyscy ci ze starszego pokolenia lekarze to albo kupili sobie dyplom na bazarze albo zatrzymali się w miejscu To są dopiero lekarze niezwykli

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie obrażaj lekarzy, jak sobie wyobrażasz kupowanie dyplomu na bazarze? Na czym opierasz tak poważne oskarżenie? A może po prostu pleciesz byle co, choć nic nie masz do powiedzenia.

https://recepcjamedyczna.pl/jforum/chirurg dzieki temu portalowi znalazłem znakomitego chirurga

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Szczerze wam polecam Dr Piotra Kreffta z Wrocławia . Przez kilka lat chodziłam od lekarza do lekarza ze swoim poważnym i bardzo uciążliwych problemem żylaków jestem osobą młodą więc lato to był koszmar tu macie link krefft-laser.pl Dopiero gdy trafiłam na doktora mój problem przestał istnieć.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-10-15 o 10:04

Nie zarejestrowany
    Guest

chirurg plastyczny

A ja z pełnym przekonaniem polecam klinike Dermed ( w Łodzi) i pracująca tam - dr Dorotę Żukowską. Operowałam u niej biust i wyglada rewelacyjnie. Super lekarka

Vikaaa
    Guest
    Dorzucam mojego specjalistę do listy Krzysztof Aksędowski. On jest chirurgiem ogólnym. Bardzo polecam tego Pana. Robiłam już u niego kilka zabiegów.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości