+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Chirurdzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Chirurg lek.PIOTR OLEJNICZAK ze Szpitala im.Jana Pawła ll w Elblągu

To bez wątpienia najlepszy pod każdym względem lekarz w Elblągu. Najlepszy,godzien laurow,wspaniały człowiek!!!!

Marta22
    Guest

Zabieg Liposukcji

Zabiegi Liposukcji (odchudzania) dobrze jest wykonać w Klinice Medical Esthetic w Warszawie. Chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem oraz znakomita opieka medyczna. o Zabiegu więcej można poczytać w medycyna-chirurgia-estetyczna.blogspot.com/2018/01/liposukcja-zabieg-chirurgi-estetycznej.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-01-18 o 22:43

NinaaK
    Guest
    Jeżeli chodzi o plastykę piersi to najlepszy jest dr. Lembas, przyjmuje w Lux Medzie na Puławskiej Warszawie i jak dla mnie to specjalista z prawdziwego zdarzenia.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Toruń
    Ja moge polecić klinikę Christoffera Ingves. Miałam tam zabieg na podniesienie biustu. Wszystko odbyło się bez komplikacji.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-07-18 o 11:14

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Pytanie z jakiej dziedziny szukacie chirurga:
    chirurga plastycznego?
    Proktochirurga?
    Czy Chirurga dziecięcego?

Jeśli chodzi o chirurgię dziecięcą to moge polecić tutaj specjalistyczne centrum leczenia i terapii małego dziecka w Warszawie Balumed. I konikretnie panią doktor Kocoń Hanne. Chirurg dziecięcy wykonuje bardzo różnorodne zabiegi: zszywa rany, przeszczepia skórę, operuje wady wrodzone. Chirurgowie dziecięcy pracujący w Centrum Medycznym Balumed leczą dzieci w wieku od 1 doby życia do 18 lat w pełnym zakresie, obejmującym leczenie wad wrodzonych noworodków i niemowląt, chirurgię onkologiczną, naczyń, plastyczną, traumatologię, chirurgię jamy brzusznej, torakochirurgię i inne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-19 o 18:08

Nie zarejestrowany
    Guest

Chirurg Wrocław

Polecam poradnie chirurgiczną we Wrocławiu - przychodnia na tęczowej. Szybkie terminy i bardzo dobrzy specjaliści

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości