+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Widok mieszany

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Chirurdzy medycyny estetycznej

Polecani chirurdzy medycyny estetycznej

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Na wielu dobrych i miłych w kontaktach chirurgów spotkałam w klinice Ambroziak Estederm. Fachowa opieka oraz profesjonalne podejście do niezdecydowanych pacjentek. Zawsze doradzą, bez zbędnego namawiania.
    Ostatnio edytowane przez kas1 ; 19-03-13 o 13:27

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam moją ukochaną panią Martynę Wróblewską, która przyjmuje w klinice Krajmed przy ul. Wałbrzyskiej (Warszawa). Ja mam usuwane blizny po trądziku i ogólne odmłodzenie skóry twarzy metodą roll-citu. Jeszcze kilka wizyt przede mną, ale już widzę znaczną poprawę ))

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Magiczne Kliniki maja doświadczonych specjalistów, np. Olga Bobowska, Robert Swiercz czy Halina Derewianko. Poczytaj opinie o nich, zerknij na efekty ich pracy. Warto

rajza
    Guest
    Miałam okazje być pod opieką dr. Świercza i nie miałam żadnych obaw po konsultacjach, zaufałam mu i wyszło perfekcyjnie. Jesli tylko będzie potrzeba wrócę do Magicznej kliniki, nawet jak nie będzie promocyjnych cen na wybrane zabiegi

tamara443
    Guest
    Cytat Napisał rajza Zobacz post
    Miałam okazje być pod opieką dr. Świercza i nie miałam żadnych obaw po konsultacjach, zaufałam mu i wyszło perfekcyjnie. Jesli tylko będzie potrzeba wrócę do Magicznej kliniki, nawet jak nie będzie promocyjnych cen na wybrane zabiegi
    Robiłaś może u nich usta albo wiesz coś więcej na temat tego zabiegu? Chciałabym wymodelować swoje ale boję się, że coś pójdzie nie tak. Czy to jest bardzo bolesne? Wykonują zabieg w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym, orientujesz się?

tekla333
    Guest
    No ja akurat miałam okazje być pod opieką dr Świercza z Magicznej kliniki, robiła u nich usta i botoks już kilka razy.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Ile kosztuje takie usuwanie blizn?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Toruń
    Od siebie mogę polecić gabinet medycyny estetycznej Warszawa u Christoffera Ingves.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-04-18 o 21:52

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Ceny zabiegów są bardzo rózne, jednak nie polecam sugerować sie jedynie cennikiem jaki ma dany gabinet. Jestem zdania,ze lekarz z zakresu medycyny estetycznej powinno się dobierać pod względem jego doświadczenia i wiedzy a nie pod względem tego jakie ma ceny swoich usług. Jasne, możecie wybrać sie do kosmetyczki po kursach ale czy będziecie mieli pewność, ze zabieg wykona Wam dobrze?

Ze swojej strony polecam serdecznie Akademię Medycyny Estetycznej na Ursynowie w Warszawie: https://ursynow-ame.pl/
    profesjonalne zabiegi wykonane przez doświadczonych lekarzy
    Ostatnio edytowane przez telika ; 30-07-18 o 07:10

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości