+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 75

Temat: Ginekolodzy

Nie zarejestrowany
    Guest

re:

ja też chodzę do doktor totko Wyjątkowa pani ginekolog. Naprawdę uważam, że potrzeba nam więcej tak zaangażowanych i jednocześnie uśmiechniętych lekarzy. Nie ma stresu u niej, nikt się nie boi i nei martwi. Wszystko dokładnie wyjaśnia, cierpliwie. Najlepsza lekarka u jakiej byłam

Szczesliwa_mama
    Guest

Kraków

Ja przechodziłam koszmar gdy szukałam ginekologa do wykonania USG gdy zaszłam w pierwszą ciążę. Ze względu na moj stan zdrowia bylam w ciazy zagrozonej i potrzebne bylo USG 3D. W końcu trafiłam do Ultragenu na Dietla w Krakowie z polecenia kuzynki. Musiałam chodzić tam co jakiś czas, zeby monitorować, czy mojemu maluszkowi nic sie nie dzieje, wiec bywalam tam dość czesto. wtedy sie dowiedzialam o nowej metodzie - USG 4D. Jak zobaczylam moja dzicie tańcząca w moim brzuszku wiedzialam, ze bedzie dobrze! I teraz jestem najszczesliwsza na swiecie mama 2-miesiecznej Zuzi. I to wszystko zawdzieczam doktorowi Łukaszowi!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli chodzi o Kraków to jak dla mnie jedynie dr Totko ---> http://www.halodoktorze.pl/lekarz/anna-totko,71956/ginekolog-ginekolog-poloznik/krakow/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-09-15 o 09:46

Lidkamanna
    Guest
    Dobry, sprawdzony, potwierdzają to moje 3 znajome i mama i ja to Ultragen, gabinet przy Dietla 111. Usg na miejscu i nie tylko ginekologiczne. w sumie każde tam robią i miejsce mam od dawna dobrą opinię.. moją też.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja mogę polecić tę ginekolog. Jest świetna i zna się na rzeczy http://opiniafirm.pl/kluz-sabina-prywatna-praktyka-lekarska-dr-n-med-sabina-kluz,rzeszow-4,f
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-16 o 13:29

Nie zarejestrowany
    Guest

Tomasza Łabiaka

Mi kilka osób polecało Tomasza Łabiaka i się do niego parę tygodni temu umówiłam na Podkowińskiego na swoją pierwszą wizytę. Wrażenia raczej pozytywne. Oprócz tego, że pierwszy wolny termin miał dość późno, ale to tylko świadczy, że po prostu dużo osób chce się u niego leczyć.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Kates
    Mieszka w
    Poznań
    W Poznaniu mogę szczególnie polecić dr Joanna Krygowską-Zielińską. Za każdym razem czuję się u niej świetnie i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Sprzęt jak i również wiedza Pani doktor jest na najwyższym poziomie!

Ullka9
    Guest
    W Krakowie na Kostrzewskiego jest bardzo dobra klinika. Dwa lata leczyłam się, żeby zajść w ciążę i tam w końcu się udało

Danusia82
    Guest
    Sprawdz doktora Jankowskiego. Nie wiem gdzie teraz przyjmuje bo nie mieszkam juz w Krakowie, ale wiele lat temu leczylam sie u niego. Bardzo dobry specjalista.

Karin88
    Guest
    Ginekologa w Chorzowie polecam w tej poradni http://gzmedica.pl/ginekologiczna/ mam do niego duże zaufanie. wielokrotnie zgłaszałam się z problemami z którymi inni lekarze albo sobie nie radzili, albo bagatelizowali. Tu zawsze jednak spotykam się ze zrozumieniem
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-17 o 15:03

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości